Rihanna ve ASAP Rocky cephesinde yeni bir “mesaj” krizi

Leila

Global Mod
Global Mod
Kısa bir süre evvel “aldatma” haberleriyle gündeme gelen Barbadoslu pop yıldızı Rihanna ve rapçi sevgilisi ASAP Rocky üstündeki kara bulutlar dağılmadı.

ASAP Rocky ile olan beraberliğinden 6 aylık gebe olan 34 yaşındaki müzikçi ve müzisyen Rihanna’nın, ünlü rapçi tarafınca aldatıldığı haberleri gündeme oturmuştu. Aldatıldığı kişinin de Rihanna’nın yakın arkadaşı Amina Muaddi isimli dizayncı ve modacı olduğu tez edilmişti.

Bu dedikodu, daha sonradan Muaddi ve haberi ortaya atan web sitesi tarafınca yalanlansa da ünlü çift hakkında artık de öteki dedikodular ayyuka çıktı.

Rihanna…

Daily Mail’de yer alan habere göre, 45 yaşındaki Jilly O’Donnell isimli İngiliz bir bayan, ASAP Rocky’nin Instagram üzerinden kendisine “flörtöz” iletiler attığını tez ediyor.

O’Donnell’a göre, kendisi ve 33 yaşındaki Rocky içinde argüman edilen irtibat, Aralık 2021’de başladı ve geçen aya kadar devam etti.

Ayrıca, ASAP Rocky’nin O’Donnell’ı, Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinden aylar evvel, Ukrayna’ya buluşmak için davet ettiği de sav edildi.

Rapçiden geldiği argüman edilen iletide şunlar yazıyordu: “Yoruldum, benimle Ukrayna’da buluşmaya gelir misin? Şayet gelirsem, oraya vardığımda senin de gelmeni ayarlayabilirim.”

Bu bildiriye karşılık veren O’Donnell, İngiltere’de Covid-19 pandemisinin yansımaları devam ederken seyahat kısıtlamalarının gelmesini engellediği konusunda ısrar etti…

Jilly O’Donnell…

O’Donnell “Ukrayna’ya gidemiyorum haha, geçen yılki karantinadan daha sonra Noel’i bile kutlayamıyorum. Ayrıyeten Başbakan şişman, işe yaramaz bir pislik, bu yüzden kimsenin hiç bir yere girmesine müsaade verilmiyor. Buraya gelmelisin. Ukrayna kulağa dondurucu geliyor” diye yanıt attı.

Rocky de argümana bakılırsa, “Nasıl hiç bir yere seyahat edemezsiniz???? Bu berbat. Buraya yeni geldim. Hakikaten soğuk. Buradaki spor salonu hayli hoş. Dostum, geçen hafta epey şişmanladım. Keşke çözebilseydik” diye yazdı.

ASAP Rocky…

Instagram hesabında sık sık spor salonunda çektiği selfie pozlarını ve bikinili fotoğraflarını paylaşan O’Donnell, yalnızca 1.500 takipçisi varken niye 14.7 milyon takipçili ASAP Rocky’nin kendisine bildiri attığı hakkında hiç bir fikri olmadığını tez ediyor.

İddia hakkında Rihanna ve ASAP Rocky cephesinden çabucak hemen bir açıklama gelmedi.