Ralf Moeller'de Corona var

Leila

Global Mod
Global Mod
Ralf Moeller, 62, ne yazık ki anladı: Oyuncu ve kaslı adam Corona'ya yakalandı. Bir süre önce ABD'den dönmüş ve Hollywood'un tüm karmaşasından uzakta, memleketi Recklinghausen'de ailesinin yanına taşınmış ve kendisini virüse karşı güvende hissetmişti. Moeller müstakil evin üst katında yaşıyor, 84 yaşındaki annesi Ursula ve 92 yaşındaki babası Helmut ise zemin katta yaşıyor. Artık yetişkin oğul karantinaya girmek zorunda kaldı.

Kendi ifadesine göre Moeller'in 10 Mart'ta Berlin'deki bir televizyon kanalında yapılan testi pozitif çıktı ve Recklinghausen'deki ikinci test de pozitif çıktı. “Ama kendimi iyi hissediyorum, sadece biraz sesim kısılıyor. Bild gazetesine “Ateşim yok” dedi. Görünüşe göre Moeller, Pazar günü babasına mutlu bir doğum günü dileyecek kadar sağlıklıydı: “Elbette planladığımız gibi kutlayamadık. Ama pencere açıkken ve çok uzaktan babama bir serenat söyledim.”

Moeller: “Bu hükümete olan güvenimi kaybettim”

Ancak Moeller'in babasının doğum gününde özellikle sevindiği bir şey vardı: “En güzel hediyesi kendisinin ve annemin çarşamba günü aşılarını yaptırmalarıydı.” Adam ayrıca korona hastalığından iyi bir şey de kazanabilir: Artık onsuz da yaşayabilir. Antikorları olduğu için aşı yaptırmalı.

Ne olursa olsun Möller, federal hükümetin aşı politikasından rahatsız: Hanover'den Neue Presse'deki Hollywood yıldızı, “Hata yapıldığını söylemek yerine bahaneler üretiliyor” dedi. “Maalesef bu hükümete olan güvenimi kaybettim. Ve kesinlikle tek değilim.”

Vatandaşlara verilen sözlerin çoğunun tutulmadığını belirten Möller şöyle devam etti: “Mali açıdan, aşılar ve şimdi de hızlı testler söz konusu olduğunda.” Bu nedenle insanların hayal kırıklığına uğraması şaşırtıcı değil.