Kim Kardashian’dan samimi itiraf: “Daha evvel iç çamaşırı giymiyordum”

Leila

Global Mod
Global Mod
Kim Kardashian, Instagram kıssasında samimi bir itirafta bulundu. Kardashian, kendi oluşturduğu iç çamaşırı markası SKIMS’e kadar iç çamaşırı giymediğini söylemiş oldu.

SKIMS’in toplumsal medya sayfasında yayınlanan bir Instagram öyküsünde iç çamaşırı giymediğini itiraf eden Kardashian, markasının Dipped Front Thong modelini göstererek, “Bu tarzı icat edene kadar hiç iç çamaşırı giymedim” dedi.

Dört çocuk annesi, daha evvel de bir röportajı sırasında benzeri bir açıklama yapmıştı. Kardashian, “Sırf beni rahatsız ettikleri için uzun müddet iç çamaşırı kullanmayan bir kızdım. Son birkaç yıla kadar iç çamaşırı giymezdim; artık giyiyorum ve takıntılıyım” dedi.

Kardashians yıldızı, SKIMS’in pazarlaması konusunda da pek faal. Son olarak; Tyra Banks, Heidi Klum, Alessandra Ambrosio ve Candice Swanepoel’in yer aldığı “Fit Everyone” isimli bir kampanyaya imza attı.

Kampanya çekiminden fotoğrafları kendi Instagram hesabından da paylaşan Kardashian, “Tamam, bu SKIMS kampanyasında olmamam gerekiyordu fakat fazlaca ikonik olduğu için uğradım ve atladım. Tyra, Heidi, Alessandra ve Candice ile tanışın, bizim imzamız olan SKIMS Fits Everybody koleksiyonumuzu giyiyorlar” yazdı.