Kardashian ailesine büyük şok: ‘Seks kasetini izledim, tarafsız olamam’

Leila

Global Mod
Global Mod
Kardashian ve Jenner ailesi, eski müstakbel gelinleri Blac Chyna ile davalık olduğu olayın heyet seçimi için geldikleri mahkeme salonunda büyük şok yaşadı.

Attıkları her adım olay olan Kardashian ailesi bu defa ailenin tek erkek çocuğu Rob Kardashian’ın eski sevgilisi ve çocuğunun annesi Blac Chyna ile olan davaları ile gündemde.

Chyna, Kardashian-Jenner ailesine karşı 108 milyon dolarlık taarruz, darp, aile içi şiddet ve prestijini zedelemeyi de kapsayan dava açtı. 5 yaşındaki kızının babası Rob Kardashian’ı ‘istismarcı’ olarak nitelendiren Chyna, ailenin her şeyi ‘şov için’ kullandığını da sav etti.

Bugün ise davanın heyet seçimi vardı.

Los Angeles Yüksek Mahkemesi’ndeki heyet seçimi sırasında Kardashian- Jenner ailesinin avukatı Michael Rhodes, heyet adaylarını belirlemek için ailenin kamera karşısına geçtiği reality gösteriyle ilgili rastgele bir olumlu ya da olumsuz fikirleri olup olmadığını sordu.

Blac Chyna

KARDASHİAN AİLESİ BU KELAMLARA ÇOK BOZULDU

Bu soru üzerine ismi belirtilmeyen, 50- 60 yaş aralığındaki bir heyet adayı, Kardashianların TV gösterisi Keeping Up With The Kardashians’ı hiç izlemediğini belirtirken, “Ancak Kim Kardashian’ın seks kasetini izledim. Bu yüzden tarafsız olabileceğimi düşünmüyorum. “dedi. İsmi açıklanmayan heyet adayının bu lafı üzerine salonda gülüşmeler yaşanırken, Kardashianların bu duruma fazlaca bozulduğu gözlemlendi.

ABD merkezli Page Six, Khloe Kardashian’ın, bu kelamlar üzerine, ablası Kim’in saçlarını düzelterek onu rahatlatmaya çalıştığını aktardı. Gazete, Kim Kardashian’ın annesi Kris Jenner’ın da heyet adayının verdiği bu karşılıktan rahatsız olduğunu ve olumsuz manada başını salladığını söz etti.

Kim Kardashian

‘ÇOK SONLU GİTTİLER’

Kim Kardashian’ın mahkeme salonunda duyduklarından daha sonra epeyce rahatsız olduğu ve kardeşi Khloe ve annesi Kris ile mahkeme salonundan ayrılırken sonlu bir sözleri olduğu da açıklandı.

Davayı açan Blac Chyna ise annesi Tokyo Toni ve avukatı Lynne Ciani ile bir arada salonda olduğu vurgulandı.

Kim Kardashian’ın kelam konusu seks kasedi yıllar evvel çabucak hemen bu kadar ünlü değilken o devirdeki sevgilisi Ray J ile çekilmişti. Kardashian, 2018 yılında katıldığı bir TV programında o kasetin çekildiği sırada uyuşturucu tesiri altında olduğunu söylemişti.