Gülşen: Şu an Times Square’deyim

Leila

Global Mod
Global Mod
Spotify’ın Equal projesi kapsamında New York Times Meydanı’nın ünlü reklam alanına fotoğrafı yansıtılan müzikçiler ortasına Gülşen de katıldı. Gülşen, meydanın fotoğrafını toplumsal medyada şu notla paylaştı: “Merhaba ben Gülşen. Şu an Times Square’deyim.”

Spotify’ın müzik kesiminde bayan eşitliğini güçlendirmek için hayata geçirdiği EQUAL Müzik Programı’nın nisan ayı konuğu Gülşen oldu.

1 ay evvel yayımladığı yeni müziği ‘Lolipop’ ile isminden kelam ettiren müzikçi, New York Times Meydanı’ndaki dev reklam panosunu süsledi.

“MERHABA BEN GÜLŞEN!”

Memnunluğunu Instagram hesabından duyuran 45 yaşındaki müzikçi, gönderisine, “Merhaba, ben Gülşen! Şu an Times Square’deyim” notunu düştü.

TENKİTLERE CEVAP

Gülşen, geçen günlerde uzun müddet konuşulan tezli kostümleri ve sahne gösterileriyle ilgili tenkitlere cevap vermişti.

Müzikçi, muhabirlerin “Pozlarınız ve dostunuzın kucağına oturmanız fazlaca konuşuldu. Neler söylemek istersiniz?” sorusuna şöyleki cevap vermişti: “Ben yalnızca konser veriyorum. daha sonra öteki konserler de vereceğim. Bana değil, bu olayları epey konuşanlara sorun.”

Gülşen, “Eşiniz Ozan Bey’in rastgele bir reaksiyonu oldu mu pekala?” sorusu üzerine de, “Ne yansısı? Dediğim üzere ben yalnızca konser veriyorum ve bu biçimde de devam edecek bu” demişti.