“Genç bir adam istiyorum”

Leila

Global Mod
Global Mod
Jane Fonda, 83 yaşında, “artık yakın bir ilişkiye sahip olma arzusu yok” ama yine de erotik fantezilere düşkün. Oyuncu şimdi de moda dergisi Harper's Bazaar'a aynı şeyi anlattı ve bir örnek verdi: “Bir profesörle, bir bilim adamıyla, bir kadını gerçekten sevebilen ve takdir edebilen türden biriyle tanıştım. Sonra kendimi bırakıp bırakamayacağımı görecektim. Sanırım öyle!”

Başkalarının hayatlarına zevkle teslim olmak

Ancak Fonda bir uyarıda bulunuyor: “Daha genç bir erkek isterdim. Bu korkunç değil mi? Bunun derileriyle bir ilgisi var.” Nasıl yaşlı erkekler kibirlerini tatmin etmek için kendilerini daha genç kadınlarla süsliyorsa, o da kupayı istiyor: “Daha genç bir tane istiyorum çünkü çok kibirliyim!” Bahsedilen: ” Ben “Mum ışığında bile bir daha asla kimsenin önünde soyunmak zorunda kalmayacağım için çok minnettarım.”

Gerçekte Fonda, Harper's Bazaar kapak fotoğrafıyla rekor kırıyor. 153 yıllık derginin tarihindeki en yaşlı kadın olarak. Oscar ödüllü sanatçı, dergide ayrıca başarısız evliliklerini ve erkeklerle olan ilişkilerini de değerlendiriyor: “Hayatımın ilerleyen dönemlerinde, kendimi tamamen başka bir kişiye tam anlamıyla veremediğim acı gerçeğini kendime itiraf ettim.”

Fonda, eski kocalarının suçlanmayacağını, suçlunun yalnızca kendisi olduğunu garanti eder. Yakınlaşma konusunda sıkıntı yaşıyor: “Eğer bir adam benden kendimden çıkmamı isteseydi hemen kaçardım.” Üstelik yalnızca ona yeni şeyler öğreten ve farklı hayatlar süren erkeklerden etkileniyor. Buna keyifle teslim olabilir ve kendini ona tabi kılabilirdi: “Her şeyden önce memnun etmek istiyorum. Bu bir sorun.”