Füsun Önal’dan Atilla Özdemiroğlu paylaşımı: Bir adam, iki bayan

Leila

Global Mod
Global Mod
Bir devir Türk pop müziğine damgasını vuran Füsun Önal, eski eşi Attila Özdemiroğlu’nu altıncı mevt yıl dönümünde toplumsal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla andı. Özdemiroğlu’nun son eşi ile yeterli bir dost olduğunu belirten Önal, eski günlerden de bahsetti.

Müzikçi Füsun Önal, 2006 yılında hayata veda eden eski eşi, müzisyen Atilla Özmiroğlu’nun mevt yıl dönümü niçiniyle Instagram hesabından bir bildiri paylaştı. Özdemiroğlu’nun son eşi Hepgül Özdemiroğlu ile sıkı dost olduğunu yazan Önal, anılarından da bahsetti.

“HUZUR İÇİNDE OL”

Önal, “Bir adam, iki kadın… Attila-Füsun-Hepgül… Benim de Hepgül’ün de ‘Ati’ dediğimiz Atilla artık 6 yıldır yok. Ben de bir vakit içinder Özdemiroğlu idim. Hepgül hâlâ Özdemiroğlu…
Ve biz iki bayan, Ati’nin ikinci ve sonuncu eşleri Füsun’la Hepgül, yıllardır birbirini seven iki dostuz! Ati ile benim çocuklarımız, maalesef 4 sefer doğamadı. Kısmet değilmiş… Ati’nin daha evvelki eşinden olan çocukları canlarım Yaprak ile Sarp bana 5 yıl boyunca ‘Anne’ dedi. Yani anneliği onlarla tattım… Ati ile Hepgül’ün Lara ve Lidya isimli ikizleri oldu. İkizler birkaç gün daha sonra 26 yaşında olacak. Hayat devam ediyor…. Ati’ciğim biz uygunuz. Sen huzur ortasında ol. Yaptığın kusursuz müziklerle sonsuza kadar yaşayacaksın” diye yazdı.

5 AŞK, 4 NİKÂH

2006 yılında ömrünü kaybeden Attila Özdemiroğlu unutulmaz aşk müziklerini unutulmaz aşklar yaşayarak yaptı.

17 yaşında, müzikçi Berkant’ın tanıştırdığı Ayla Pelit ile flört etmeye başlar. 1961’de evlenirler. 20 yaşındayken; sonrasındasında oyuncu olarak tanınacak kızları Yaprak Özdemiroğlu dünyaya gelir. daha sonra da oğulları Sarp’ı kucaklarına alırlar. 11 yıl evli kaldıktan daha sonra 1974’te boşanırlar.

Attila Özdemiroğlu- Füsun Önal aşkı başladığında ise Attila Özdemiroğlu çabucak hemen boşanmamıştır. 1975’te evlenirler. Evlendiklerinde Füsun Önal 20’li yaşlarının başındadır. birliktelikleri 5 yıl sürer; bunun 1.5 yılı evli kalırlar.

Attila Özdemiroğlu’nun bu evliliğini de bitiren bir daha aşk olur. Şanar Yurdatapan’ın kız kardeşi Lale Yurdatapan, şimdiki ismiyle Lale Mansur’a aşık olur Attila Özdemiroğlu. 19 yaşındaki balerin Lale ile 1977’de evlenir; 80’de boşanır.

Devrin en seksi ve en hoş oyuncularından Müjde Ar ile aşkı, unutulmaz aşklar içinde yerini alır bu kez… Attila Özdemiroğlu ile Müjde Ar evlenmez; ancak 15 yıl birlikte yaşarlar. Attila Özdemiroğlu bir röportajında niye evlenmediklerini; “Müjde’nin annesi Aysel Gürel istemiyordu” diye açıklar.

Attila Özdemiroğlu 1995’te, 52 yaşındayken kendinden 31 yaş küçük, 21 yaşındaki Hepgül Hepbir ile evlenir. Lidya ve Lara (1996) isminde ikiz kızları olur. Lakin bu evlilik de biter.

FÜSUN ÖNAL’IN PAYLAŞTIĞI FOTOĞRAFLAR:

Ati ile benim nikâh.

Hepgül-Ati ve ikizler.

Ati ile benim düğün öpücüğü.

Ati ile Hepgül’ün düğün öpücüğü.

Hepgül ve ikizlerden Lidya ile benim meskende.

Ati, ben.

Ati, Hepgül, ikizler.

Ati, ben çeşitli.