DomiNations

Adanali

New member
DomiNations

Puanı: 3,7

Geliştiricisi: NEXON M Inc.

Boyutu: 232 MB

Gereken iOS Sürümü: 9.0 ve üstü

Fiyatı: Ücretsiz

Oyun İçi Satın Alımlar:

Başlangıç Paketi 69,99 TL
Bir tutam Taç 34,99 TL
Taç Yığını 69,99 TL
Taç Yığını 134,99 TL
Bolca Taç 349,99 TL
Taç Dağı 699,99 TL
Başlangıç Paketi 69,99 TL
Starter Pack 134,99 TL
Starter Pack 134,99 TL
Starter Pack 134,99 TL
App Store’daki en iyi ve en kötü yorum

Görseli düzenle
Oyunu 2 senedir oynuyorum gerçekten çok güzel şuanda 166.seviye Endüstri Devrindeyim. Yeni başlayacak arkadaşlara 1-2 tavsiyem olacak , oyun ilk başlarda biraz sıkıcı gibi gelebilir ilerleyen süreçlerde oyun güzelleşiyor fakat şöyle bir husus var.İlerleyen zamanda inşa edilen bina sayısı ve bina süreleri artacağından gelişmek biraz zaman alıyor. Onun dışında her şey güzel. Para yatırmadan da iyi yerlere gelinebilir.Sadece 1 ayda yapacağınız işi 2 ayda yaparsınız ama yapılır , oyun güncelleme alıyor sürekli bir yenilik var. Big Huge games’in bu oyuna katkıları var. Rise of Nations , bilgisayar oyununa benziyor. Tavsiye ediyorum.

Görseli düzenle
Oyun çok teferruatlı bir oyun ilerlemek çok zor 6 yıl aralıksız oynayacaksın ki son seviyelere ulaşabilesin. Oyunda hile yapanda çok var bu normal oynayanları etkiliyor. Savaşlarda yapılan hileler buna en iyi örnek ( taktik bug veya istihkam mevkide kullanılan asker bug ) duvarları yükseltmek çok maliyetli ve zor Üniversite araştırmalarına da işçi istiyor bu da çok saçma olmuş. Zaten az işçin var birde üniversiteye işçi bağlayınca oyun ilerlemesi daha da zorlaşıyor Para verip villa alsan bile 3 işçi veriyor 2. Bir villa alamıyorsun ayrıca normal işçi kulübesi alırsan bir üst çağın işçisini erken almış oluyorsun burada bir aldatmaca var. İnsanlar ekstra işçi aldığını zannediyor ama alakası yok orman genişletme süreleri ilerleyen aşamalarda 1 ayı geçiyor.

Toparlayacak olursak eğer işsiz güçsüz isen bol bol zamanın varsa oynayacağın bir oyun ilerlemesi çok yavaş ve telefon şarjını 45- 50 dk da sıfırlıyor. Telefon veya tabletle oynuyorsanız pilini öldürüyor. Yurt dışı oyuncuların yaptığı hilelerde hesap banlanmazken Türk oyuncuların hile yapıp yakalanması durumunda hesap iptal ediliyor. Oyunda başka bir saçmalıkta tarihin en güçlü Irkı olan Yüce TÜRK milleti oyunda yok. Bu da oyunu yapanların TÜRK milletine ne kadar sevgi dolu olduklarını gösteriyor. Bence hiç bir TÜRK bu oyunu oynamamalı. Benim görüşüm bu. Beğenip oynayanlara sözüm yok benim oyunla görüşlerim bu kadar. Herkese iyi oyunlar.