Canan Ergüder: Kenan ile beni jandarma kurtardı

Leila

Global Mod
Global Mod
YouTube’daki ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk olan oyuncu Canan Ergüder, yıllar evvel eşi Kenan Ece ile Bozcaada’ya giderken geçirdikleri kazayı anlattı.

Geçtiğimiz yıl göğüs kanserini atlatan oyuncu Canan Ergüder (44), sıhhatine kavuştu.

Şu sıralar ‘Oğlum’ dizisinde ‘Demet’ karakterine hayat veren Ergüder, YouTube’da yayınlanan ‘İbrahim Selim İle Bu Gece’ isimli programa konuk oldu.

Samimi açıklamalarda bulunan oyuncu, eşiyle geçirdiği kazayı anlattı.

İşte Canan Ergüder’in açıklamalarından satır başları:

* Yeterlim, 6. tetkiklerim yapıldı ve her şey yolunda.

* Hastalık periyodunda, ‘Sen esasen hayli kuvvetlisün’ kelamını duymaktan yoruldum. ‘kuvvetli olmak istemiyorum’ dediğim anlar oldu. Ancak çocuğum olduğu için çabucak yine ayağa kalktım. Depresyonda fazlaca kalamadım. Bu hayat o denli geçmez çünkü…

“KENAN İLE BİRBİRİMİZİ ANLIYORUZ”

* Oğlum büyüdükçe babasıyla vakit geçirmeye başladı. ‘Evde yalnız kalınca bir sürü şey yapabilirim’ diye düşünüyorum lakin günün sonunda hiç bir şey yapmıyorum.

* Kenan’ın baba olduktan daha sonra değişen huyları oldu. Daha sabırlı, ayakları yere daha sağlam basıyor.

* İki oyuncunun evli olması bence yeterli bir şey… Birbirimizi anlıyoruz.

“BALERİN OLAMAYINCA OYUNCULUĞA GEÇTİM”

* Uzun yıllar bale yaptım, balerin olmayacağımı anlayınca da oyunculuğa geçtim. Bu sonucu aldığım vakit 14 yaşımdaydım.

* İki üç sene evvel Bozcaada’ya giderken birden yağmura yakalandık. Arabanın ortasında saplanıp kaldık. Otomobilin içi su dolmaya başladı. Kenan hareket yapmasa durum makûs olabilirdi. Telefonla jandarmaya ulaşmaya çalıştık, çekmedi Kenan’ın annesini aradık o da jandarmayı arayıp haber verdi bizi onlar kurtardı.