Yıldız Tilbe kaza yaptı

Leila

Global Mod
Global Mod
Şarkıcı Yıldız Tilbe, İstanbul Maltepe’de kazaya karıştı. Tilbe’nin çarpıştığı motosiklet şoförü yaralandı. Kazanın akabinde aracından inen Tilbe, motosikletlinin yanına gitti.

Kaza öğlen saatlerinde Maltepe İdealtepe Mahallesi’nde meydana geldi. Müzikçi Yıldız Tilbe, arabasıyla Büyüktur Yolu sokaktan çıkıp Bağdat Caddesi’ne girdiği sırada, Kadıköy istikametine gerçek ilerleyen motosikletliyle çarpıştı.

YILDIZ TİLBE SÖZ VERDİ

Kazanın akabinde arabasından inen Tilbe, yere düşen motosikletlinin yanına koştu. İhbar üzerine olay yerine sıhhat ve polis takımları sevk edildi. Yıldız Tilbe motosiklet şoförü ambulansa bindirilene kadar yanından ayrılmadı. Kazada yavaşça biçimde yaralanan motosiklet şoförü hastaneye kaldırıldı. Tilbe’nin polis merkezine gidip söz verdiği öğrenildi.

“ÜZGÜN BİR HALİ VARDI”

Kazayı nazarann Dursun Kaya, “Kadıköy istikametine giden motosiklet, kırmızı ışıkta geçmeye çalışırken araç da dönüyordu. Sürücüyü gördüm bayandı ancak kim olduğunu bilmiyordum. Ambulansı aradık. Üzgün bir hali vardı. Yıldız Tilbe olduğunu bir daha bilmiyordum. daha sonradan gördüm Yıldız Tilbe hanım dediler. Yıldız Tilbe de başında gitti. Hatta sonuna kadar da başını kolunun üstünde tuttu” dedi. (DHA)