Viyana Opera Balosunda bir skandal mı var?

Leila

Global Mod
Global Mod
Ev
panorama
Jane Fonda ile beladan başka bir şey yok: Viyana Opera Balosunda bir skandal olacak mı?

Müteahhit Richard Lugner, Jane Fonda’yı konuk yıldız olarak davet etti. Viyana’ya geldiğinden beri ortalığı karıştırıyor. Akşamları kutuda çınlıyor mu?

Manuel Almeida Vergara

“Pscht!”: Burada aktris Jane Fonda, sunucu Richard Lugner’a sertçe bakıyor.AFP

Viyana’da Opera Balosu Perşembe akşamı gerçekleşecek – muhtemelen daha az hevesli bir Jane Fonda dans pistinin kenarında. Çarşamba günü resmi bir basın toplantısında aktris, “Dürüst olmak istiyorum,” dedi, “düne kadar bir opera performansına gideceğimi sanıyordum.” Avusturya başkentinde.

Fonda, geleneksel olarak her yıl ünlü bir kişiyi baloya davet eden Viyanalı müteahhit Richard “Mörtel” Lugner’in bu yılki yıldız konuğu. Ve mevcut opera balosu taahhüdüne bakıldığında, aslında sadece bir operaya gitmek isteyen Jane Fonda’nın kafası biraz karışık değil – görünüşe göre Lugner de kutusuna kimi koyduğunu gerçekten bilmiyordu.

Önceki yıllarda inşaat müteahhidi, Paris Hilton’a veya Kim Kardashian’a onunla baloya gidip kameralara gülümsemeleri için epeyce para ödemişti, ancak bu yıl her şeyden oyuncu Jane Fonda’nın lehine karar verdi! Fonda, güzel bir eklenti olarak bir role karar vermesiyle hiç tanınmıyor; Son zamanlarda, 85 yaşındaki, öncelikle tutkulu bir aktivist olarak ortaya çıktı. Ve böylece neredeyse bir haftadır onunla 90 yaşındaki ev sahibi arasında sorundan başka bir şey olmadı.

Şu anda onunla hiçbir iletişimim yok, şu anda bunu istemiyor.
Richard Lugner

Zaten Pazartesi günü, müteahhit oyuncuyu Avusturya başkentinde çiçeklerle aldığında, ilk tutarsızlıklar vardı. Lugner, “Geldiğinde, havaalanında onunla mümkün olan her şeyi tartıştım, yine de her şeyi sevdi” dedi. Kendini iklimin korunmasına alenen adamış olan Fonda, kendisi tarafından sağlanan uzun bir limuzine binmek istemedi.

Ayrıca, Lugner’ın refakatçisi olmadan Viyana müzelerini gezmek için Opera Balosu öncesindeki çeşitli randevularını da iptal etti.

Artık arkadaş olmayacak: Donmuş bir yüze sahip Fonda, umutsuz bir uzlaşma yolunda yalancı.

Artık arkadaş olmayacak: Donmuş bir yüze sahip Fonda, umutsuz bir uzlaşma yolunda yalancı.APA

Girişimciye göre konuğu zaten onunla neredeyse hiç konuşmuyordu; Otel süitinde yaptığı kişisel bir görüşme sırasında, Lugner’ın masa rezervasyonu yaptığı lüks bir restoranı da ziyaret etmeyi reddedeceğini bildirdi. “Şu anda onunla iletişim halinde değilim, şu anda bunu istemiyor” dedi hemen. Ardından Çarşamba günkü çalkantılı basın toplantısı geldi ve Fonda’nın ertesi gün ne tür bir etkinliğe gideceğinden tam olarak emin olmadığını itiraf etmesi geldi. Tek merak edilen durum kalmamalı.

İnsanların dans etmesini izleyeceğim ve sonra tekrar uyuyacağım.
Jane Fonda

Lugner’ın davetine neden uyduğu sorulduğunda, Fonda sert bir şekilde cevap verdi: “İyi maaş alıyorum ve paraya ihtiyacım var.” Ev sahibi Haberin Detaylarıda bir adama bir şey söylemek için döndüğünde, Fonda ona parmağını koyuyor. uygun bir “Pscht!” ile yalancılara dudaklar ve havlar. Ev sahibiyle de dans etmek istemiyor, “İki yanlış kalçam, iki yanlış dizim var, yaşlıyım ve dağılma tehlikesiyle karşı karşıyayım” diyor Fonda.

Ancak iklim aktivistinin, geleneksel etkinliğin sponsoru hakkında yaptığı açıklamayla gerçek bir skandala yol açması muhtemel. “OMV’nin Viyana Opera Balosu’nun sponsoru olduğunu dün öğrendim. Ve bunu duyduğuma üzüldüm.” Fonda basın toplantısında OMV gibi petrol şirketlerinin “suçlu” olduğunu söyledi. “İnsanları öldürüyorlar. Gezegenimizi öldürüyorlar. Kendilerini topluma kabul ettirmek için yapmaya çalıştıkları ise müzelere, operalara, kültür kurumlarına para vermektir.” Viyana halkı petrol şirketini operalarından uzak tutmaya çalışmalı.

Bu sert eleştirinin devam edip etmeyeceğini veya oyuncunun Opera Balosu’nda bir protesto ile devam edip etmeyeceğini görmek heyecan verici olacak. Her halükarda, gelmesi gerekecek – bu, Lugner ile sözleşmeye bağlı olarak kararlaştırıldı. Fonda’ya dans etmek istemiyorsa akşam ne yapmayı planladığı soruldu. Konuk yıldız, “Başkanı ziyaret edebilir, röportajlar verebilir, insanların dans etmesini izleyebilirim ve sonra tekrar uyuyabilirim” dedi.