Ümit Erdim’i sinirlendiren bildiri

Leila

Global Mod
Global Mod
Ümit Erdim, toplumsal medyadan kendisine gelen bir bildiriye hayli sonlandı. Oğuzhan Koç’a ulaşmak isteyen kişi, Ümit Erdim’e yönelik “İstersen sen de katılabilirsin. Beleş barbekü partimizden yararlanırsın” dedi. Erdim ise bu bildirisi ifşa ederek “Bizi bu kalitesizlik bitirecek. Samimiyet kavramını sahiden yanlış anlıyoruz” tabirini kullandı.

Geçen aylarda Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un pilotluğunu yapmasıyla gündeme gelen Ümit Erdim, toplumsal medyadan kendisine gelen bir iletisi ifşa etti.

“OĞUZHAN KOÇ’A ULAŞMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Oğuzhan Koç ile bağlantıya geçmeye çalışan takipçisi, Ümit Erdim’e gönderdiği bildiride “Ümit selamlar, Oğuzhan Koç’a ulaşmak istiyoruz. Fabrika pikniğimizde kendisinden küçük bir konser talebimiz olacak. Yardımcı olabilir misin?” diye sordu.

Takipçisi, Ümit Erdim’e bildirinin devamında ise “İstersen sen de katılabilirsin. Beleş barbekü partimizden yararlanırsın” dedi.

“BİZİ BU KALİTESİZLİK BİTİRECEK!”

Ümit Erdim, iletiye reaksiyon göstererek “Bizi bu kalitesizlik, bu üslupsuzluk bitirecek. Samimiyet kavramını hakikaten yanlış anlıyoruz” sözünü kullandı.