Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler için 55 bin avro

Leila

Global Mod
Global Mod
Ev
panorama
Berlin’de bağış toplama galası: Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler için 55.000 avro

Oyuncu Sila Şahin, deprem felaketinin kurbanları için Pazar akşamı düzenlenen bir yardım etkinliğinde Tobias Berghäuser (KPM Hotel Berlin) ile bir araya geldi.

Sebastian Ahlefeld

Emell Gšk Che, Sila Sahin, Nina Moghaddam, Caroline Beil, Susan Sideropoulos, Ines Quermamm, Wilma Elles, Marianne Neumann ve Mimi Fiedler (soldan sağa)   RTL Vakfı lehine düzenlenen yardım etkinliğinde - Türkiye ve Suriye'deki depremzedeler için Çocuklara Yardım Ediyoruz eV.

Emell Gšk Che, Sila Sahin, Nina Moghaddam, Caroline Beil, Susan Sideropoulos, Ines Quermamm, Wilma Elles, Marianne Neumann ve Mimi Fiedler (soldan sağa) RTL Vakfı lehine düzenlenen yardım etkinliğinde – Çocuklara eV için yardım ediyoruz Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler.Franziska Krug

“Yalnız çok az, birlikte çok şey yapabiliriz” mottosuyla Pazar akşamı Berlin’deki KPM Otel’de Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler yararına bir yardım etkinliği düzenlendi. Gecenin başlatıcıları oyuncu ve koruyucu Sila Şahin ile KPM Hotel & Residences genel müdürü Tobias Berghäuser oldu. Bağışlar, afet bölgelerindeki mağdurlara destek olmayı amaçlıyor.

Akşam yemeği dahil akşam bileti, kişi başı 200 Euro karşılığında önceden satın alınabilir. Ayrıca, diğer şeylerin yanı sıra, orada bulunan ünlülerin imzalarının bulunduğu KPM’den bir vazo, Tina Winkhaus’un bir sanat eseri, Sila Şahin ile bir yemek yemeği ve Porsche 911 Dakar Rallisi’nde bir yerin satın alınabileceği bir yardım müzayedesi de vardı. müzayedede.

Susan Sideropoulos, Türkiye ve Suriye'deki depremzedeler için düzenlenen yardım etkinliğinde şarkı söylüyor.

Susan Sideropoulos, Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler için düzenlenen yardım etkinliğinde şarkı söylüyor.Franziska Krug

Nina Moghaddam, Wolfram Kons, Michael Müller, Caroline Beil, Mimi Fiedler, Otto Steiner, Susan Sideropoulos, Marianne Neumann, Ines Quermann, Isabell Horn, Manuel Cortez, Aylin Selçuk, Nassim J. Avat ve Wilma Elles gibi çok sayıda önemli konuk katıldı. , Thomas Drechsel ve Jörg Woltmann.

Neumann ve Sideropoulos’un ortak şarkısı

Sunucu Nina Moghaddam, akşamın programını yönetti. Müzikal desteği Alman-Türk şarkıcı Zeynep Avcı ile ortak şarkıları “Sag es weiter!”ı seslendiren ikili Marianne Neumann ve Susan Sideropoulos sağladı.

RTL sunucusu Wolfram Kons (sağda), KPM patronu Jörg Woltmann (ortada) ve KPM Hotel Berlin'den sunucu Tobias Berghäuser.  Türkiye ve Suriye'deki depremzedeler lehine düzenlenen yardım etkinliğinde.

RTL sunucusu Wolfram Kons (sağda), KPM patronu Jörg Woltmann (ortada) ve Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler için düzenlenen yardım etkinliğinde KPM Hotel Berlin’den Tobias Berghäuser’i ağırlıyor.Franziska Krug

Akşamdan elde edilen gelirin yüzde yüzü RTL Vakfı’na gidiyor – Çocuklara yardım ediyoruz eV – RTL Hayır Kurumu Başkanı Wolfram Kons o akşam vakfın deprem yardımını sundu. Toplam 55.000 Euro toplandı.