Tuba Büyüküstün’den özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalar

Leila

Global Mod
Global Mod
Kızlarıyla Paris’te yaşayan oyuncu Tuba Büyüküstün Elle mecmuasına konuştu. Eski eşi Onur Saylak’tan olan ikiz kızları Toprak ve Maya’nın burada okuduğunu ve Paris sokaklarında sık sık yürüyüp rastladığı stantları gezdiğini söylemiş oldu.

Tuba Büyüküstün, kendini de anlattı:

* Kendimi tanıma sürecindeyim hâlâ. Daima değişiyorum. Biroldukça detayım var; birini tanımlasam öbürüne haksızlık etmiş olurum.

* Olduğum halimden fazla mutluyum. Yargılarımla, yanılgılarımla, yaptıklarımla, yapamadıklarımla güzel ki bu biçimdeyim.

* Kendi içimdeki hislerde fazlaca uçlara gidip gelsem de hayat usulü olarak uçlarda yaşayan biri değilim. İçimde dışarıdan bakanların görmediği bir Tuba var.

* en çok kızlarımın geleceği için endişeleniyorum. Çocuklarım ismine nasıl bir dünyanın bizi beklediğini bilmiyorum. Umarım bu tasaların hepsi boştur.

“MÜKEMMEL DEĞİLİM”

* Kızlarıma büsbütün açığım. Bilsinler ki ben eksiksiz değilim. Tasalarım var, meselelerim var, saçmalıklarım ve kendimi düşük hissettiğim, hatta pes ettiğim vakit içinder var.

* 20’lerim epeyce sıkı çalışarak geçti. 30’larım çocuklarımla geçti. 40’larımı heyecanla bekliyorum.

* Annelik beni hayli değiştirdi. Artık hiç bir vakit tek kişilik düşünmüyorsun. Birinci anne olduğum vakit içinder demiştim; artık ölmek fazlaca güç.