Sylvie Meis, kıyafetini haklı çıkarmalı ve zarif bir şekilde karşılık vermelidir.

Leila

Global Mod
Global Mod
Ev
panorama
Sylvie Meis, kıyafetini haklı çıkarmalı ve zarif bir şekilde karşılık vermelidir.

44 yaşındaki bir futbol maçı için kısa bir elbise ve diz üstü göründü ve 21. yüzyılda kendini haklı çıkarmak zorunda kaldı.

Marcus Weingartner

Bir futbol formasıyla bu onun başına gelmezdi: Sylvie Meis futbol stadyumunda bir elbiseyle göründü.  Görünüşe göre bu bazı insanlar için çok fazlaydı.

Bir futbol formasıyla bu onun başına gelmezdi: Sylvie Meis futbol stadyumunda bir elbiseyle göründü. Görünüşe göre bu bazı insanlar için çok fazlaydı. İmaj Resimleri

Şu anda hayranları için doğru olanı yapmıyor. Sunucu Sylvie Meis, kocası Niclas Castello’dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra sahilde tatilde başka bir adamla fotoğraflandı ve şimdi 44 yaşındaki oyuncu Volkspark stadyumunda bir futbol maçına katıldı.

Özel bir şey düşünmemelisiniz, ancak Sylvie Meis’in kıyafeti, Meis’in dar bir mavi yerine kot pantolon ve forma giymemesi gerçeğiyle sorun yaşayan Instagram takipçilerinin bölünmemiş desteğini almadı. elbise ve diz üstü. “Giyin” daha zararsız yorumlardan bir diğeriydi. Meis’in yeniden bir futbolcu yakalamak istediği sanılıyor.

Meis, yarının Kadınlar Günü’ne dair derin bir fikir vermesinin yanı sıra, bir kadının yine de kıyafetini haklı çıkarmak zorunda kalması (erkekler tribünlerde futbolu komik kulüp renklerinde kutlamayı severken), Meis oturmasına izin vermedi ve karşı çıktı. onun Insta-Hikayesi: “Sadece futbol izlemek için mavi elbiseyle geldiğimden endişe duyan herkes için. Hepiniz derin bir nefes alıp sakinleşebilirsiniz çünkü ben bu elbiseyi hem içeride hem de dışarıda giydim. Basın çalışmamı orada yaptım. Ve ironik bir şekilde yazılmıştır. Cidden, bu da ne?!”