Rapçi Beta’nın kuşkulu ölümü! ‘Pencerelere çarpa çarpa düşmüş’

Leila

Global Mod
Global Mod
Beta lakaplı rapçi Berk Bayındır, bu sabah İstanbul Kağıthane’de yaşadığı rezidansın 8. katındaki dairesinin camından düşerek hayatını kaybetti.

Olay sabah saatlerinde Gültepe Talatpaşa Caddesi üzerinde bulunan bir rezidansta meydana geldi. ‘Beta’ lakabıyla tanınan rapçi Berk Bayındır (31) ikamet ettiği rezidansın 8. katındaki dairesinin camından düşerek hayatını kaybetti. Olay yeri inceleme grupları ve savcının incelemelerinin akabinde genç rapçinin cenazesi, İsimli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Olay sırasında meskende bulunan rapçinin kız arkadaşı da sözü alınmak üzere Gültepe Karakolu’na gdolayıldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

“PENCERELERE ÇARPA ÇARPA AŞAĞI DÜŞMÜŞ”

Mahalle esnaflarından Ali Öndin, “Kız arkadaşıyla mı, ailesiyle mi sorunu vardı, tam olarak bilmiyorum lakin üstten 8’inci kattan düşmüş. Pencerelere çarpa çarpa aşağı düşmüş. Ambulans geldi. Polise de ben haber verdim. Ancak oldukcatan ölmüştü. Yanında aslına bakarsan iki üç kişi vardı. Yerde yatıyordu, hiç hareket yoktu. O bayan, arkadaşıymış aslına bakarsan. Sağlıkçılar geldi, baktı lakin ölmüştü” dedi.

“BUNU SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEMİYORUM”

Rapçi Berk Bayındır’ın kız arkadaşı Simla Ener ise, “Bir şey söylemek istemiyorum. Sizinle bunu paylaşmak istemiyorum” diye konuştu.

Oğlunun mevt haberini alınca olay yerine koşan acılı baba Nezih Bayındır ise, “Oğlum Berk Bayındır ‘Beta’ olarak tanınıyordu. Yalnız yaşıyordu, kız arkadaşı da iki gün evvel yanına gitmişti. Dün birliktedik. Yemek yedik. İyiydi” tabirini kullandı. (İHA)