Ralf Moeller, anne ve babasını vegan yiyecekler konusunda alkışlıyor

Leila

Global Mod
Global Mod
Ev
panorama
Etsiz gladyatör: Ralf Moeller, anne babasını vegan yemek konusunda alkışlıyor

Aksiyon yıldızı ebeveyn evinde de acımasızdır. Moeller, babasına ve annesine bitki bazlı yiyecekler yedirmek için birkaç numara kullandı.

Marcus Weingartner

Soya şnitzeline güçlü teşekkürler: Ralf Moeller diyetini değiştirdi.

Soya şnitzeline güçlü teşekkürler: Ralf Moeller diyetini değiştirdi.dpa

Ralf Moeller sadece beyaz perdede biraz iddialı bir adam değil, Möller aynı zamanda ailesinin evinde de en azından biraz söz sahibi.

Recklinghausen’li aktör, birkaç nazik numarayla anne ve babaya vegan yemek pişirmeyi işte böyle tanıttı: Evet, doğru. Örneğin, onlara şnitzel getirdim – ama bitki bazında, ”dedi 64 yaşındaki. Hafif bir domates sosu ile servis edildi. “Ve bu yüzden çok fazla söylemeden tekrar tekrar yaptım” dedi. “Bir noktada şöyle dedim: Burada, ama son iki haftadır tekrar tekrar vegan yediğini zaten biliyorsun?” Ailesinin yorumu şuydu: “Oh, peki. Ama tadı güzeldi.”

gladyatör cennetinde

Moeller, Recklinghausen’den geliyor ve bir zamanlar vücut geliştiriciydi. Gişe rekorları kıran “Gladiator” (2000) filmindeki kaslı kılıç ustası rolüyle ünlendi. Ancak bu arada nitelikli yüzme şampiyonu vegan beslenme ile de uğraşıyor. Yakın zamanda şef Timo Franke ile birlikte kendi yemek kitabını yayınladı. Moeller, yeme alışkanlıklarını büyük ölçüde vegan beslenmeye çevirdiğini söylüyor.

“Şu an 64 yaşındayım, babam öldüğünde 93 yaşındaydı. Fiziksel ve zihinsel olarak zinde olduğunuz sürece yaşlanmak istersiniz,” dedi Moeller yaşlanma hakkında. Artık durum böyle değilse, o zaman “gladyatör cennetine” gidersiniz.

Ancak dördüncü “bölümde” vücudun artık her şeyi kolayca işlemediğini fark etti. Buna çok et yemek de dahildir. Yaptığı spor nedeniyle beslenmesine her zaman dikkat etmiş olsa da o da değişmek zorunda kaldı. Moeller, “Annemin nağmelemelerine bayıldım!” dedi. “Bunu kesinlikle inkar etmek istemiyorum.” (dpa ile)