Pınar Deniz ile ayrıldığı sav edilen Kaan Yıldırım isyan etti

Leila

Global Mod
Global Mod
‘2. Sayfa’ isimli magazin programında oyuncu Pınar Deniz’in üç aydır aşk yaşadığı Kaan Yıldırım’ın kıskançlıklarından bunaldığı için ayrılık sonucu aldığı tez edilmişti.

“LÜTFEN BİZİ RAHAT BIRAKIN”

Instagram hesabından Pınar Deniz’e sarıldığı bir fotoğrafı paylaşarak ayrılık argümanını yalanlayan Kaan Yıldırım, şu tabirleri kullandı:

* Üç yıldır hiç bir desteği ve gerçekliği olmayan o kadar fazlaca habere maruz kaldım ki vakit zaman kendime epeyce yabancılaştığım anlar oldu.

* Hiç yapmadığım şeyler yapmışım, yaşamadığım şeyler hayatışım üzere gösterildi.

* Bir insan olduğundan ne kadar farklı yansıtılabilirse o kadar farklı yansıtıldım ve her insanın gözü önünde asla bana ilişkin olmayan bir persona yaratıldı.

* Her haberde, her hadisede sahip olmadığım bir karakter yüklediniz üzerime.

* Ben daima susmayı tercih ettim, vakte güvendim, vakit kimin ne olduğunu gösterir dedim lakin bu sefer susmak istemiyorum.

* Başınıza bakılırsa ayrılık haberi yapıp bağlantımızı itibarsızlaştırmanıza müsaade vermeyeceğim. Biz, bize ilişkin küçük dünyamızda fazlaca memnunuz. Lütfen rahat bırakın bizi.

Pınar Deniz de Kaan Yıldırım’ın paylaşımına “Seni epeyce seviyorum” yorumunu yaptı.