Oğlu Pars’ın vefat yıl dönümünde Ebru Şallı’dan yürek yakan kelamlar

Leila

Global Mod
Global Mod
2020 yılında lenfomayla gayret eden 10 yaşındaki Pars’ın vefatıyla yıkılan Ebru Şallı, oğlunun ikinci vefat yıl dönümünde toplumsal medya hesabından duygulandıran bir paylaşım yaptı. Oğluyla fotoğraflarını paylaşan Şallı, “Kavuşacağız biliyorum… O eşsiz kokunu bir daha içime çekeceğim” dedi.

Eski model Ebru Şallı’nın iş insanı Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars Tan, iki yıl boyunca gayret ettiği lenfomaya yenilerek 16 Nisan 2020’de hayatını yitirdi.

Her fırsatta oğluna olan hasretini lisana getiren Şallı, vefatının ikinci yıl dönümünde Pars’ı Instagram hesabından yaptığı duygusal paylaşımla andı.

“2 YIL DEĞİL 200 YIL GEÇSE DE BU ANI tekrar YAŞAYACAĞIZ”

Ebru Şallı, oğluyla olan fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşarak “Ponçiğim sen benimlesin. 2 yıl değil, 200 yıl da geçse seninle bu anı tekrar yaşayacağız. Kavuşacağız biliyorum. O eşsiz kokunu bir daha içime çekeceğim. Sözlerin yetmediği bir noktadayım.. Seni tarifsiz seviyorum” notunu yazdı.

ÜNLÜ İSİMLERDEN YORUM YAĞDI

Demet Şener, paylaşıma kalp emojisi koyarken Ebru Akel, Asuman Dabak, Didem Uzel, Fazıl Say, Cengiz Abazoğlu üzere bir epeyce ünlü isim dayanak yorumu yaptı.