Michael Wendler ve Laura Müller doğumu televizyonda göstermek istiyor

Leila

Global Mod
Global Mod
Ev
panorama
TV’ye geri dönüş: Michael Wendler ve Laura Müller, TV’de doğum göstermek istiyor

Telegram ve Onlyfans yerine: Tartışmalı şarkıcı, Alman televizyonuna geri dönmeyi planlıyor ve önceki açıklamalarından da uzaklaşmak istiyor.

Anne Vorvorringer

Samimi: Michael Wendler ve Laura Müller, ana akım televizyona geri dönmek istiyor.

Samimi: Michael Wendler ve Laura Müller, ana akım televizyona geri dönmek istiyor.Rolf VennenbeHaberler/dpa

Elbette şöyle bir TV dönüşü de yapabilirsiniz: Tartışmalı açıklamaları nedeniyle uzun süredir Alman televizyonundan kovulan Michael Wendler geri döndü. Salı günü öğrenildiği üzere partinin hit şarkıcısı ve hamile eşi Laura Müller’e çok yakında RTL2 kameraları eşlik edecek.

ABD’ye göç eden çift, bu yaz bebek bekliyor. İstasyon, 22 yaşındaki bir çocuğun hamileliğine ve “anne-baba adayının birlikte yaşadığı tüm iniş çıkışlara” eşlik ediyor. Salı gününden bir RTL2 mesajında böyle yazıyor. “Doğuma hazırlık kurslarından bebek karyolası almaya kadar: Grünwald’ın özel yayıncısı, altı bölümlük bir belgesel sabunda Michael ve Laura’nın hayatına dair samimi bilgiler sunuyor.”

Wendler bebeğinin doğumu “sezonun en önemli olayı” olarak

Bu yıl için sezon özeti olarak doğumu içeren bir yayının planlandığı da söyleniyor.

50 yaşındaki Wendler, geldiği bu formatla ana akım mesleğe geri dönmek istiyor gibi görünüyor. “She love the DJ” gibi şarkılarla bir zamanlar tek listelerde yer aldı, orman kampında ve “Ünlü Ağabey” de realite TV görünümleriyle ününü artırdı. Kendisinden 28 yaş küçük olan Laura Müller ile olan ilişkisi, “Elveda Almanya! Göçmenler” ve “Yıldızların Yazlık Evi – Ünlü Çiftlerin Savaşı”.

Birkaç yıl önce, Wendler’ın manşetlere çıktığı başka şeylerdi. 2020 sonbaharında, Instagram aracılığıyla “Deutschland sucht den Superstar” döküm şovunda jüriden ayrıldığını duyurdu ve bunu korona pandemisine ilişkin komplo teorisi görüşleriyle haklı çıkardı. Wendler, federal hükümeti “iddia edilen” salgın nedeniyle Temel Yasayı “ağır ve ciddi şekilde ihlal etmekle” suçladı. RTL dahil neredeyse tüm televizyon kanalları suç ortağı haline geldi, hizaya getirildi ve siyasi olarak kontrol ediliyor.

Bundan sonra şarkıcıya sadece Telegram üzerinden ulaşabildiniz. Ancak bu artık bitmiş gibi görünüyor, Wendler’in önümüzdeki günlerde Telegram kanalını tamamen silmeye karar verdiği söyleniyor. Şu anda eşiyle birlikte Florida’da yaşıyor ve birlikte Onlyfans’ta bir ödeme kanalı var.

Dinslaken yerlisi planlanan TV yapımı hakkında şunları söyledi: “Çocuklar hayattaki en önemli şeydir. Laura ve benim yakında evde çocuk sahibi olacağımız için çok mutluyum. Sen ve bebek artık tüm dikkatimi ve sevgimi aldınız. En az ihtiyaç duydukları şey, son zamanlarda benim adımla ilişkilendirilen çatışma ve tartışma. Geçmişteki bazı ifadelerimden açıkça uzaklaşmak istiyorum. Laura ve ben bu formatı yeniden başlamamız için bir fırsat olarak görüyoruz. Laura’ya ve mutlu ailemize giden yoluma eşlik eden TV izleyicilerini dört gözle bekliyorum.”

50 yaşındaki oyuncunun hangi açıklamalarından uzaklaşmak istediği başlangıçta belli değildi. Ama belki de bu – çocuğunun doğumu gibi – belgesel sabunun bir parçasıdır. Eşi Laura Müller’in ilk çocuğu olan Michael Wendler’in Claudia Norberg ile evliliğinden bir kızı var.