Mert Ramazan Demir, Kubilay Aka kavgasıyla ilgili birinci kere konuştu

Leila

Global Mod
Global Mod
Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bir partide Mert Ramazan Demir’in ve Afra Saraçoğlu’nun yakınlaştığı sav edilmişti.

Saraçoğlu’nun sevgilisinin yakın arkadaşı olan Kubilay Aka, ikilinin samimiyetinden rahatsız olmuştu. “Herkes hareketlerine dikkat edecek” diyen Aka, Mert Ramazan Demir’in üzerine yürümüştü.

Kavganın akabinde birinci defa konuşan Mert Ramazan Demir, “Evet o denli bir şey oldu” dedi ve olaylı geceyi anlattı.

Demir, “Evet, o denli bir şey oldu lakin göz göze hiç gelinmedi, bir arbede falan olmadı. Hatta ben dışarıdaydım, konunun ortasında de değildim. Olay epeyce büyüdü ve gereksiz bir gündem oldu. hiç bir biçimde tartışmaya girmedim. hiç bir biçimde arbede edilmedi. Ben göz göze bile gelmedim” dedi.

Mert Ramazan Demir kelamlarının devamında ise, “Bizim Afra ile samimiyetimiz yeni değil, fazlaca eski arkadaşız. Saçma sapan bir yere gitti konu. Ufak tefek oyunlarla bir şeylerle manipülasyona uğradı. Bizim de bir anda başımıza patladı olay fakat hiç o denli bir şey yok” tabirlerini kullandı.