Mehmet Dinçerler ile evlenen Hadise birinci kere konuştu

Leila

Global Mod
Global Mod
30 Nisan’da iş insanı Mehmet Dinçerler ile Çırağan Sarayı’nda nikâh masasına oturan müzikçi Hadise, dün akşam Kıbrıs konserinde evliliği hakkında konuştu. Çok memnun olduğunu söyleyen Hadise, “Eşim bana kraliçe üzere bakıyor” dedi.

Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti 30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda nikâh masasına oturdu. Basına kapalı yapılan merasimde davetlilerin manzara alması yasaklandı. Nikâhın akabinde dün akşam Kıbrıs’taki bir otelde sahneye çıkan Hadise, evliliğiyle ilgili birinci defa konuştu.

“EŞİM BANA KRALİÇE ÜZERE BAKIYOR”

Konserde ‘Prenses’ müziğini söylemiş oldukten daha sonra konuşan Hadise, “Bu şarkıyı yıllardır söylüyordum lakin birinci kere evlendikten daha sonra söylüyorum. Müziğimde prensesler üzereydim baba meskeninde diye ancak eşim bana sahiden kraliçe üzere bakıyor. Ona buradan teşekkür ediyorum her şey için. Beni bu kadar hoş sevdiği ve daima yanımda olduğu için” dedi.

“BORÇ YOK!”

Hadise ile Mehmet Dinçerler evlilik sonucunı toplumsal medyadan duyurmuştu. Müzikçinin yüzüğü günlerce konuşulmuştu.

Hadise’ye, sevgilisi Mehmet Dinçerler’in armağan ettiği 40 bin dolarlık yüzük, iş beşerinin alacaklıları tarafınca davaya mevzu olmuştu.

Dinçerler’in alacaklıları, açtıkları davada, “40 bin dolara yüzük alacağına borçlarını ödesin.” demişti.

Tüm bu yaşananların akabinde Mehmet Dinçerler, suskunluğunu bozmuştu. Yazılı açıklama yapan iş insanı, takibe alınmış bir borcunun olmadığını söylemişti.