‘Meghan’dan nefret ediyorum’ – Harry ve Meghan köşe için özür dilediler

Leila

Global Mod
Global Mod
Ev
Prens Harry
‘Meghan’dan nefret ediyorum’ – Harry ve Meghan köşe için özür dilediler

Bir özür bir özür değildir. Prens Harry ve Düşes Meghan yüzleşme yolunda ilerliyor. Bu durumda, bu anlaşılabilir.

Marcus Weingartner

Eğlenmeyen ve affetmeyen: Prens Harry ve eşi Sussex Düşesi Meghan.

Eğlenmeyen ve affetmeyen: Prens Harry ve eşi Sussex Düşesi Meghan.PA Teli

Basında çıkan haberlere göre, Prens Harry ve eşi Meghan, Jeremy Clarkson’ın Düşes’e karşı yazdığı nefret köşesi nedeniyle özrünü eleştirdiler. ABD’li People dergisi, toplum içinde Harry ve Meghan’ı temsil eden bir kişiye atıfta bulunarak, çiftin Clarkson’ı “uzun süredir devam eden bir makale yazma modelinde” nefret söylemi, tehlikeli komplo teorileri ve kadın düşmanlığı yaymakla suçladığını yazdı.

özür reddedildi

Çift, o zamandan beri, Britanya’nın Sun gazetesinde 17 Aralık’ta yayınlanan makalenin aceleyle münferit bir olay olduğu yönündeki iddiaları yalanladı. Gazete, “Diğer makalelerinin her biri de iddia ettiği gibi ‘aceleyle’ yazılmamışsa, bunun münferit bir olay olmadığı açıktır (…)” diye devam etti gazete.

Clarkson’ın Pazartesi günü Instagram kanalında yayınladığı ayrıntılı özründe, diğer şeylerin yanı sıra şunları söyledi: “Noel sabahı, California’daki Harry ve Meghan’a da özür dilemek için e-posta gönderdim.” People’a göre çift bunu da reddetti. Clarkson sadece Prens Harry’e mesaj attı.

Aralık ortası metni, çiftin İngiliz kraliyetinden ayrılma nedenlerini açıkladığı Netflix dizisi Harry ve Meghan’a yanıt olarak geldi. Yazar şunu vurguladı: “Meghan’dan nefret ediyorum.” Ayrıca Prens Harry’nin 41 yaşındaki karısının Britanya şehirlerinde çırılçıplak dolaştırılıp bir kalabalık tarafından dışkıyla fırlatılması gerektiğini hayal etti. 62 yaşındaki oyuncu, “Game of Thrones” dizisine “garip” bir gönderme yaptığını paylaştı.

Gönderi bir öfke fırtınasına yol açtı. Düzinelerce milletvekili ve Clarkson’ın kızı Emily metni eleştirdi. Medya düzenleyici rekor sayıda şikayet aldı. (dpa ile)