Lindner ve Lehfeldt’in evlilik hayatına dair içgörüler

Leila

Global Mod
Global Mod
Ev
panorama
Ahırda Maliye Bakanı: Lindner ve Lehfeldt’in evlilik hayatına dair içgörüler

Christian Lindner ve Franca Lehfeldt altı aydır evliler. Özel hayatları hakkında uzun süre sessiz kaldılar. Şimdi ayrıntılar var.

Manuel Almeida Vergara

Bir evlilikten sahneler: Lindner ve Lehfeldt 2018 bir kez Sylt'te değil, Wiesn'de.

Bir evlilikten sahneler: Lindner ve Lehfeldt 2018 bir kez Sylt’te değil, Wiesn’de.imago

Lindner-Lehfeldt ailesinde evlilik hayatının nasıl olduğunu hiç sormamış olanlar için, Federal Maliye Bakanı’nın karısının hâlâ bir cevabı var: güzel, sevgi dolu, uyumlu – en azından yakın tarihli bir röportajda öyle yazıyor, Galayı Franca Lehfeldt verdi.

Gazeteci, Temmuz 2022’den beri Christian Lindner ile evli. Sylt’teki sansasyonel düğün dışında – hatırlıyoruz: CDU patronu Merz o sırada özel uçakla seyahat etmişti – çiftin özel hayatı hakkında pek bir şey bilinmiyordu. Şimdi Lehfeldt birkaç çekingen fikir veriyor.

Tutkulu bir binici kadın olarak, tutkusunu kocasıyla paylaşabildiği için mutlu: Buna göre, Federal Maliye Bakanı artık hobiye ısınmış ve hatta binicilik dersleri alıyor. Binicilik “sadece eğitim değil, aynı zamanda ruh için de iyidir” dedi Bunten’e. Görünüşe göre ikisi, festival festivalinin bir bölümünü toynaklı hayvanlarıyla geçirdiler.

Noel için ikimiz de ahırdaydık. Lehfeldt gala röportajında, “Sonra oldukça gelişigüzel bir şekilde ‘O zaman arabayı şimdi alacağım’ dedi” dedi. “Bunun bir şey olacağını düşündüm. Ama zekice yaptı.” Diğer atlı kızlar da bunu övdü: “Ahırda çok sayıda kadın vardı ve bir onay mırıltısı duyuldu” dedi 33 yaşındaki.

Bazıları tutkularının peşinden gider, ben ev işleriyle ilgilenirim.
Christian Lindner

Politikacının kendisi de yeni hobisini birkaç hafta önce duyurmuştu: Ocak ayının başında Lindner, Instagram’da onu gömlek kollu ahırları pislerken gösteren bir fotoğraf yayınladı. 44 yaşındaki “Siyasetteki gibi: bazıları tutkularının peşinden gidiyor, ben ev işleriyle ilgileniyorum” diye yazdı. Lehfeldt, muhtemelen atını düşünerek şu yorumu yaptı: “İnanılmaz derecede küstah. Fritzi teşekkürler!”

Dünya gazetecisi Lehfeldt şu sıralar moderatör Nena Brockhaus ile birlikte yazdığı yeni kitabı – tahmin edemezsiniz – “Yaşlı Bilgeler” ile ilgi odağında. Unutulmaz bir alıntı: “Aynı zamanda, ikimizin de içinde yaşamak isteyeceğimiz bir dünyadan geldikleri için yaşlı bilgeler bizi büyülüyor. Cinsiyet yıldızlarının, bir Twitter bok fırtınasının ve öğretim parmağının olmadığı bir dünya.”

Adımla kendimi savunmakta da bağımsızlık görüyorum.

Eski güzel günlere olan bu kadar sevgiyle, Lehfeldt’in Lindner olmaması – Temmuz ayındaki düğünden sonra bile kendi adını tutması – neredeyse şaşırtıcı. Ama: “İsmime çok bağlıyım ve erkek kardeşim olmadığı için onu korumak istiyorum. Ayrıca, kocam bir marka ve adı da onu temsil ediyor” – T-Online haber portalı, gazetecinin sözlerini aktarıyor. Ayrıca bağımsızlığı “benim adımla benim için ayakta durmakta” görüyor.

Lindner-Lehfeldt evliliğinin yakın zamanda yayınlanan diğer detayları gelinin babasıyla ilgili. Buna göre Hamburglu tüccar Claus-Holger Lehfeldt, kızını bir politikacıyla evlenmemesi konusunda uyardı. Gazetecinin birkaç gün önce Bremen Radyosu ile yaptığı bir röportajda bildirdiği gibi, “Bunun işinizde sizin için sorunlara yol açabileceğinin farkında olmalısınız,” dedi. Franca Lehfeldt’in açıkça yaşayabileceği bir tehlike.

Gülmek, yemek yemek, spor yapmak veya ‘Kahkaha’ oynamak.
Christian Lindner

Geriye kalan tek şey, yavrularla ilgili zorunlu tabloid sorusu. Bu aynı zamanda Federal Maliye Bakanı ve eşiyle birlikte odada. “Çocukları iyi hayal edebiliyoruz. Ancak burada, siyasette olduğu gibi, ilke geçerlidir: daha az duyurun ve daha fazlasını iletin,” dedi Lindner yaklaşık bir ay önce Bunten’e.

Stresli işi ona engel olmamalı; Politikacı zaten eşiyle özel yaşam için yeterince alan yaratıyor. “Genellikle her gün görüşüyoruz – eğer bir şekilde mümkünse, geceleri uzun mesafelerden eve geliyorum.” Ve biraz daha zaman kalırsa, ikisi günlerini – tabii ki – Lindner’ın adını verdiği Sylt adasında geçiriyor. çiftin bir “özlem yerini” anlatıyor.

Bir gün ben maliye bakanıyla röportaj yaparken Christian çocuk yapıyor ve yemek yapıyor.
franca lehfeldt

Örneğin, ikisi geleneksel olarak yılbaşını pastoral Kuzey Denizi adasında kutladılar. Lindner, Bunten’e “Birkaç yıldır karım ve ben yılın dönüşünü Sylt’te sevdiğimiz insanlarla geçiriyoruz,” dedi. “Gülebilir, yemek yiyebilir, spor yapabilir veya ‘Monopoly’ veya ‘Lord’ oynayabilirsiniz.”

Kulağa neredeyse normal aşk mutluluğu gibi geliyor. Yine de Franca Lehfeldt görünüşe göre ara sıra tamamen normal bir işi olan tamamen normal bir adamın yanındaki hayatı düşünüyor. “Tabii ki kendime şunu da sordum, eğer…” demişti geçenlerde renkli olana. “Gerçek şu ki, o şu anda bir bakan ve bu zorluğun sorumlusu.

Fazla özel zaman kalmadı, “bu yüzden bundan daha çok zevk alıyoruz ve siyaset ya da medya hakkında konuşmuyoruz.” Ve her neyse: “Bir gün durum değişecek. İşler böyle yürür. Sonra ben maliye bakanıyla röportaj yaparken Christian çocukları ve mutfağı yapıyor,” diyor Lehfeldt. İyi o zaman.