Levent Gültekin ve Cüneyt Özdemir birbirine girdi: Medya soytarısı

DeSouza

New member
Gazeteci Cüneyt Özdemir ile Levent Gültekin toplumsal medya hesaplarından birbirine girdi. Gültekin Cüneyt Özdemir’e, “Sen gerçekten tam bir medya soytarısı olmuşsun” dedi.

Cüneyt Özdemir, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda Halk TV programcısı Levent Gültekin’i Abdullah Gül’ün adaylığı için Halk TV’yi kullanmakla suçladı. Özdemir paylaşımında, “Halk Tv’nin bir numaralı (ki epeyce izleniyor harbiden başarılı) programcısı Levent Gültekin, Abdullah Gül’ün adaylığını destekliyor musun soruma, çaktırmadan reklamını mı yapıyorsun?’ imalarıma, ‘Hayır’ bile diyemiyor. Eveliyor, geveliyor… E iyi işler kardeşim. Allah kavuştursun..” sözlerine yer verdi.

Akabinde şahsi hesabında oylama başlatan Özdemir takipçilerine, “Levent Gültekin Halk TV’de çaktırmadan Abdullah Gül reklamı mı yapıyor? Halk TV’yi kendince çaktırmadan Abdullah Gül adaylığı için mi kullanıyor?” sorusunu yöneltti.

Levent Gültekin’i soruya etiketleyen Özdemir, “Çekinme sen de oy kullan” dedi.

Gültekin ise paylaşımın altına, “Ahlaksızlığını bu biçimde mi örteceksin Cüneyt? Sen gerçekten tam bir medya soytarısı olmuşsun. Tam kendine yakışanı yapıyorsun.” diye yazdı. Özdemir, “Vay artık de hakaret ha! Yolun açık olsun Şampiyon….” yanıtını verdi.

“Şu yazışmalar baktım da haklısın senin üzere uyduruk bir adamla bu kadar vakit kaybetmem benim hatam! Bir tek sen akıllı, alem de bu kadar aptal değil. Umarım bu gece bunu bir sefer daha o zeki kafana sokmuşsundur!” diyen Özdemir’e yanıt olarak Gültekin, “Yahu niçin laf dolandırıyorsun niçin iftira attın niçin halk tv’ye kattın işin içine?” diye yazdı.

Levent Gültekin, Cüneyt Özdemir’e soru yöneltmeye devam etti: “İşin içine Halk tv’ye neden karıştırdığını anlamayacak kadar aptal mı sanıyorsun buradaki insanları. CNNtürk tetikçiliğini mi yapıyorsun halk tv’ye?” Özdemir, “Ya yalnızca siyasetten değil medyadan da o kadar bihabersin ki ben 2003 yılından bu yana cnntürk’te çalışmıyorum. Dışarıdan program yapıyorum… Kanal’d’den de 2015’de kovuldum!” yanıtını verdi.

Levent Gültekin son olarak Özdemir’e, “Cüneyt sadece iftiranı kabahat üstü yapmak için seni muhatap aldım yoksa senin muhatabın ben değilim, senin muhatabın Aleyna Tilki, lakin bir daha de söyle bana niçin iftira attın? Halk tv’ye neden saldırdın? Kimden aldın bu talimatı onu söyle?” sorusuna Özdemir, “Çakallık yapıp Halk Tv’yi sana ortak etme. Yahu herkesi sahiden bu kadar aptal mı sanıyorsun? Biz gerizekalı mıyız? Bu yayınları SEN Halk tv’de yapıyorsun. Aleyna Tilki’ye de muhakkak senden daha epeyce hürmet duyuyorum bunda haklısın bak… Senden epey daha akıllı ve yenilikçi.” karşılığını verdi.