Kylie Jenner: Blac Chyna, sevgilime saldırdı, kolundan bıçakladı

Leila

Global Mod
Global Mod
Kardashian ve Jenner ailesi, eski müstakbel gelinleri Blac Chyna ile davalık olduğu olayla ilgili bugün mahkemede tabir verdi. Mahkemeye, Kylie Jenner’ın Chyna hakkındaki argümanları damga vurdu.

Attıkları her adım olay olan Kardashian-Jenner ailesi bu defa ailenin tek erkek çocuğu Rob Kardashian’ın eski sevgilisi ve çocuğunun annesi Blac Chyna ile olan davaları ile gündemde.

Chyna, Kardashian-Jenner ailesine karşı 108 milyon dolarlık akın, darp, aile içi şiddet ve prestijini zedelemeyi de kapsayan dava açtı. 5 yaşındaki kızının babası Rob Kardashian’ı ‘istismarcı’ olarak nitelendiren Chyna, ailenin her şeyi ‘şov için’ kullandığını da argüman etti.

Kylie Jenner ve kızı Stormi

Bugün ise davada şok edici gelişmeler yaşandı. Kylie Jenner bugün mahkemede yaptığı konuşmasında, eski erkek arkadaşı rapçi Tyga’nın bir seferinde kendisine kolundaki yarayı gösterdiğini ve onu Blac Chyna’nın yaptığını dediğini aktardı.

‘ALKOL VE UYUŞTURUCU SORUNU VAR’

Blac Chyna ve Tyga bir vakit içinder nişanlıydı ve ikilinin 9 yaşında bir erkek çocukları bulunuyor. İkili ayrıldıktan daha sonra Kylie Jenner ve Tyga ilgiye başlamıştı.

Blac Chyna

24 yaşındaki Kylie Jenner, Los Angeles Yüksek Mahkemesi heyet üyelerine, “Tyga biz beraberyken, bana Chyna ile olan dertlerini lisana getirdi. Bana kolunu gösterdi ve Chyna’nın onu bıçakla kestiğini söylemiş oldu.” dedi. Jenner Chyna’nın alkol ve uyuşturucu sorunu de olduğunu öne sürerken, “Tyga bana kendisinin bıçaklandığı gece Chyna’nın alkol ve uyuşturucu tesirinde olduğunu söylemiş oldu.” dedi. Jenner, Tyga’daki müsaade tahminen 6 santimetre büyüklüğünde olduğunu söylemiş oldu.

Kylie Jenner, eski sevgilisinden duyduklarının akabinde Rob’u uyardığını belirtirken, “Tyga’dan duyduğum şeylerden dolayı biraz endişelendim,” dedi.

Tyga’nın kendisine Chyna ile asla evlenmeyi düşünmediğini dediğini söyleyen Kylie, Chyna ile birinci vakit içinderda ablası Kim ile yürüyüşe çıktıklarında tanıştığını söz etti. Mahkemeye, ‘Biz arkadaş değildik” dedi.