Flört uygulaması, Ben Affleck’in başına bela oldu

Leila

Global Mod
Global Mod
Ben Affleck’in başı son günlerde flört uygulaması Raya yüzünden kederde. Jennifer Lopez ile bir daha nişanlanma haberlerinden kısa bir süre daha sonra ünlü aktörün, uygulamadaki hareketleri gündemde.

yıllar daha sonra birleşen ve Hollywood’un beğenilen çifti haline gelen Jennifer Lopez ve Ben Affleck, bu sefer da Affleck’in bir flört uygulamasındaki hareketleriyle dikkat çekiyor.

Netflix’te bir emlak programında yer alan Emma Hernan, geçtiğimiz günlerde flört uygulaması Raya’da Affleck ile eşleştiğini sav etmişti. Lakin Affleck tarafınca bu argümanlar reddedildi.

Selling Sunset yıldızı Emma Hernan flört uygulamasında Oscar ödüllü oyuncu ile eşleştiğini belirtmiş lakin bu eşleşme ile ilgili daha fazla ayrıntı vermemişti.

30 yaşındaki emlakçı, “Selling Sunset”in 5. döneminin beşinci kısmında 49 yaşındaki Affleck’le alay etti, “Bana bildiri atmış olabilir yahut olmayabilir” dedi. Hernan’ın bir temsilcisi etkileşimin 2019’da gerçekleştiğini doğruladı.

Affleck tarafı tezleri reddetse de Nisan 2021’de de bir TikTok kullanıcısı, uygulamada oyuncu ile eşleştiğini daha sonra Affleck’in bir görüntü gönderdiğini ileri sürmüştü: “Ben Affleck ile Raya’da eşleştim ve geçersiz olduğunu düşünmüştüm ve o bana Instagram’da bir görüntü gönderdi.” Akabinde da Affleck’in kendisini ismiyle çağırdığı bir görüntü eklemişti.