Bulvardaki hafta: çiftleşme dansı

Leila

Global Mod
Global Mod
Ev
panorama
Bulvardaki hafta: çiftleşme dansı

Chris Brown bir giriş posterini kızdırır, Stefan Mross vatana ihanetle suçlanır ve Kaulitz’in evindeki köpek ölümleri devam eder.

“Birbirine ait olmayan şeyler”: Stefan Mross’un yeni bir tane var.İmaj Resimleri

Rützel Hanım bu hafta sizi kim kızdırdı?

Chris Brown. Rapçi, Berlin’deki konserinde bir hayranının cep telefonundan o kadar rahatsız oldu ki, seyirciyi bir patlama ile doldurdu. Ondan önce kadını Mercedes-Benz Arena’nın sahnesine çıkarmış ve bir sandalyeye oturtmuştu. Brown beline kadar dans ederken akıllı telefonunu konumlandırdığında, cihazı elinden kaptı ve seyircilerin arasına fırlattı. Garip bir şekilde sosyal medyada, özellikle de içeriklerini o sahne kadını gibi insanın içine işleyen afişlere borçlu olan platformlarda alkışlanıyor. Savunmasında, tüm bu durumdan bunalmış olabileceğini belirtmek isterim. Binlerce insanın önünde bir sahnede dans etseydim, muhtemelen utancımı örtmek için kendiliğinden örgü örmeye veya sudoku çözmeye başlardım.

Başarılı yıldız Stefan Mross, geçen hafta ünlü meslektaşlarından gelen her türlü ahlaki açıdan kritik öfkeye katlanmak zorunda kaldı: Artık karısının eski en iyi arkadaşı Anna-Carina Woitschack ile bağlantılı. Bunu saldırgan buluyor musunuz?

Hayır Her şeyden önce, Mross’un şarkıcı Eva Luginger ile son ilişkisini yargılamak için birdenbire hangi oldukça şaşırtıcı etik uzmanlarının çağrıldığını hissetmesine şaşırdım. Örneğin Cathy Hummels, “Ait olmayan şeyler” üzerine bir konferans verdi, Heino, “Nasıl davranılacağını öğretemeyeceğiniz insanlar var” dedi ve aktris Anne-Sophie Briest, yeni Mross aşkını bile şöyle tanımladı: “vatana ihanet”. İki kişi ayrıldı ve bu iki kişi artık başka insanlarla bir ilişki içinde.Tutkulu bir Salesch yargıcı olarak, bunda gerçekten herhangi bir suç göremiyorum. Ve o ünlüler ahlak komisyonunun, bir komşunun kağıt atıklarını düzgün bir şekilde parçalamadığını yakaladığında ne yaptığını bilmemeyi tercih ederim.

Anja Rützel ve köpek Juri

Anja Rützel ve köpek JuriÖzel

Neyse ki, orada hala zeki ve rahat pop yıldızları var. Örneğin, evsizler için ızgara yapan Foo Fighters müzisyeni Dave Grohl.

Ve sadece hızlı bir tanıtım fotoğrafı için değil, kampanyasını özellikle iyi ve ikna edici buldum. Kaliforniya’daki şiddetli fırtınalar sırasında bir yardım kuruluşuna sığınan 450 kişinin kaburgalarını cızırdatmak için toplam 16 saat sigara içen kişinin başında durdu.

Geçen hafta sen ve Bill Kaulitz köpeği Stitch’in yasını tuttunuz. Bu arada trajedinin beklenenden daha büyük olduğu öğrenildi.

Bir köpek insanı olarak, Bill’in kardeşi Tom ile ortak podcast’lerinde bundan bahsettiğini duyduğumda gerçekten çok etkilendim: Aslında, Kaulitze’nin çocukluk köpeği Capper ölmedi ve birkaç gün sonra buldog Stitch – on Aynı gün Tom’un sadece üç yaşındaki kurt köpeği Anton da öldü. Küçük bir sürüyü yok eden bir tesadüfe inanmak zor. Bill ve Tom, bir zehir saldırısı veya benzeri bir şeyi ihtimal dışı bırakmak için meselenin aslına inmek istediklerini belirttiler. Zavallı insanlar, onlar için gerçekten üzülüyorum.

Helene Fischer aslında ne yapıyor?

Açıkça söyleyeceğim: Bilmiyorum. Ama bu o kadar da kötü değil çünkü yapay zekanın da hiçbir fikri yok. Araştırmacı gazetecilik portalı schlagerfieber.de şimdi chatbot “ChatGPT”ye Fischer ve Florian Silbereisen’in tekrar bir araya gelip gelemeyeceğini sordu. Kapsamlı ve kaçamak cevaplar verdi ve en azından orta vadede bir robotun bu sütunu devralabileceğinden endişelenmeme gerek yok.

Christian Seidl soruları sordu.

Anja Rützel serbest yazar ve ağırlıklı olarak televizyon ve hayvanlar hakkında yazıyor. Hafta sonu Berliner Zeitung için ünlülerin tuhaf dünyasını gözlemliyor.