Bulvardaki hafta: Aniden bir prenses

Leila

Global Mod
Global Mod
Ev
panorama
Bulvardaki hafta: Aniden bir prenses

Anna-Maria Ferchichi, Kadınlar Günü’nde kilo verme ipuçları veriyor, Harry ve Meghan kızları için iyi bir şey istemiyor ve Helene Fischer, Insta’ya geri döndü.

Tapir cenneti için jimnastik: Helene Fischerdpa

Rützel Hanım bu hafta sizi kim kızdırdı?

Anna Maria Ferchichi. Belgesellerde ve röportajlarda, genellikle Bushido’nun karısını çok sert ve gerçekten havalı bulurdum, ancak Dünya Kadınlar Günü’nde beni gerçekten kızdırdı – Instagram’daki diğer birçok kadın gibi: Bu günde takipçilerinize reklam vermeyi ne kadar sıkıcı bir gelenek olarak düşünmeniz gerekiyor? kilo verme ürünlerine hizmet etmek için tüm günler?

Huysuz geleneklerden bahsetmişken, Prens Harry ve Düşes Meghan geçen hafta kızları Lilibet’i ilk kez bu reklamda “prenses” unvanını kullanarak vaftiz ettirdiklerini duyurdular. Bunu nasıl buluyorsun?

Garip. Ve oldukça ikiyüzlü. Ne de olsa Harry, kraliyet ailesinde büyümenin ne kadar kötü olduğu, görevlerin getirdiği ağır yük ve bir kurumun parçası olmaktansa bir aileye sahip olmayı tercih ettiği konusunda yeterince sızlandı. Tabii ki, bunların hepsi ona sorgusuz sualsiz verildi, kraliyet hayatını böyle hissedebileceğinizi pekala hayal edebiliyorum. Ama o zaman çocuklarınıza neden gereksiz yere böyle bir unvan ve buna bağlı yükler yüklediğinizi ve böylece onları sonsuza dek nefret edilen geleneklere bağladığınızı anlayamıyorum. Oprah Winfrey ile yaptığı ünlü röportajda Meghan, bu tür başlıkların “çok fazla acı” getirdiğini söyledi.

Anja Rützel ve köpek Juri

Anja Rützel ve köpek JuriÖzel

Kraliyet düzenlemelerine göre, Harry’nin çocukları, şu anki hükümdarın torunları olarak, prens ve prenses unvanlarını taşıyabilirler, ama buna mecbur değiller, değil mi?

Eşit. Harry ve Meghan buna karşı da karar vermiş olabilirler. Daha iyi pazarlanabilirlik dışında, bunda herhangi bir avantaj görmüyorum çünkü prenslerin ve prenseslerin otomatik olarak özel polis koruması veya benzeri bir şey aldıkları doğru değil. Yalnızca aktif kraliyet mensupları bu tür önlemlere hak kazanır. Lilibet ve erkek kardeşi Archie’ye resmi olarak Prenses ve Prens adını verme kararıyla, Harry ve Meghan çocuklarını, Harry’nin kitabında, belgeselinde ve daha fazla röportajında şikayet ettiği gibi, benzer bir tanıtım sirkinden geçme seçiminden mahrum bırakıyorlar. Bana çok övdüğü “Özgürlük” gibi gelmedi.

Şov dünyası kraliyetinin temsilcileri, en ışıltılı temsilcileri artık aramızda olmasa da çok daha eğlenceli. Şimdi sihirbaz Siegfried ve Roy’un Las Vegas’taki efsanevi mülkü satılık – ilgileniyor musunuz?

Kesinlikle. Tarz olarak bu kesinlikle benim yaka bedenim olurdu, aslında 2,8 milyonluk talep fiyatını neredeyse şüpheli bir şekilde ucuz buluyorum. Burada sadece bir villa satın almıyorsunuz, ayrıca üç konuk evi, iki stüdyo, bir park, birkaç havuz ve bazı hayvan barınakları satın alıyorsunuz. Bu benim amaçlarım için en uygunu olurdu, nihayet tapir yetiştirme hayalimi gerçekleştirmek için gerekli öncüllere sahip olacaktım. Ölen iki gösteri devinin estetik mirasını da onurlandırır ve korurdum, zaten aşırı minimalizme pek sıcak bakmıyorum. Tabii ki, giriş kapısındaki altın harflere, yemek odasına entegre edilen girdaba ve görkemli tavan resimlerine dokunulmamıştı. Kabin benim için mükemmel olurdu. Ah, bazen biraz zenginlik işe yarardı.

Bulvardaki hafta: çiftleşme dansı

Bulvardaki hafta: çiftleşme dansı

Helene Fischer aslında ne yapıyor?

Birkaç haftalığına Instagram’a verdiği aradan yeni döndü ve şimdi yaklaşan konserlerinin önizlemesi olarak birkaç Haber parçası yayınladı. Yine bir sürü jimnastik var, onları baş aşağı asılı ve havada koşarken görebilirsiniz. Böylesine muhteşem mevduatlarla, elbette “Rützel’in Tapir Cenneti” nde bir nişan için tavsiye edilir: Böyle bir özellik kendini korumaz ve birkaç haftalık bir Helene konuk performansı kesinlikle güzel bir kuruş getirir. Yukarıda dengeliyor ve şarkı söylüyor, altında tapirler atmosferik terbiye oluşumlarında koşuyor. Siegfried ve Roy böyle olmasını isterdi.

Christian Seidl soruları sordu.

Anja Rützel serbest yazar ve ağırlıklı olarak televizyon ve hayvanlar hakkında yazıyor. Hafta sonu Berliner Zeitung için ünlülerin tuhaf dünyasını gözlemliyor.