Anja Rützel’in köşe yazısı: Yazık oldu

Leila

Global Mod
Global Mod
Kim Kardashian, Diana’nın DNA’sını topluyor, Shakira kendi buzdolabında araştırıyor ve ölü olduğu varsayılan bir milyoner musallat oluyor: Magazin dergilerinde o haftaydı.

Leydi Marmelat: Shakiradpa

Rützel Hanım bu hafta sizi kim kızdırdı?

Kim Kardashian. Kızmaktan çok kıskanmama rağmen: Prenses Diana’nın çeşitli durumlarda taktığı bir mücevher parçası satın aldı. Elmaslar ve ametistlerden oluşan bir kolye seti olan sözde Attallah Cross’u, retro bir Madonna Habersunda rol almadığınız sürece birleştirmenin oldukça zor olduğunu düşünüyorum, ancak doğru hassas aletlerle, kesinlikle hala Diana DNA’sının izlerini bulabilirsiniz. macun, kraliyet adanmışlık koleksiyonumda böyle bir şeye sahip olmak isterim.

Kim, Sotheby’s müzayede evinde haç için yaklaşık 186.660 avro ödedi ve bu aslında hala mümkün. Ünlülerin süper mücevherlerinden oluşan koleksiyonunda şimdiden Elizabeth Taylor’dan üç bileziği ve eski First Lady Jacky Kennedy’den bir altın Cartier saati var. Öte yandan benim sadece bir zamanlar David Hasselhoff’un birlikte oturduğu bir çatalım var; restoranda yan masada bir tanıdık oturuyordu ve telefon talimatım üzerine çatal bıçak takımını benden çaldı.

Dedektiflik mesleğiyle de ilgileniyorsunuz. Bu nedenle, Shakira’nın eski erkek arkadaşı futbolcu Gerard Piqué’yi gerçek soruşturma becerileriyle sadakatsizlikten mahkum etmesine sevinmiş olmalısınız.

Bu aslında haftanın sonundaki en sevdiğim ünlü haberiydi, bununla ilgili her şeyi seviyorum. Shakira ve Piqué geçen yaz ayrıldılar ve o zaman bile Shakira’nın onu aldatmış olabileceğine dair söylentiler vardı. Artık onu nasıl mahkum ettiğini de biliyoruz: Shakira turneye çıktı, bir noktada eve geldi ve buzdolabında en sevdiği çilek reçelinden oluşan açık bir kavanoz buldu. Ancak Piqué ve iki çocuğu çilek reçelini hiç sevmiyor ve Shakira henüz kavanozu açmadığından emindi – bam, anladım!

Uygun şekilde çevik bir beyinle, biri bu kanıt yükünden kurtulabilirdi – Piqué, reçeli yol kenarında topladığı zavallı, terk edilmiş bir köpeğe yedirdiğini iddia edebilirdi. hasarlı ayakkabı tabanına yapışkan yayılmış yapıştırıcı ile derme çatma bir girişimde bulundu. İşe uygun bir şey düşünememiş anlaşılan, uğursuzluk. Shakira, görünüşe göre araştırma başarısını yaratıcı bir şekilde işledi: Şarkıcı Rauw Alejandro ile kaydettiği “Te Félicito” şarkısının Habersunda, bir sahnede buzdolabına gidiyor, onu açıyor – ve içinde şarkı söyleyen partnerinin kafasını buluyor. Şık ve zarif aynı zamanda.

Anja Rützel ve köpek Juri

Anja Rützel ve köpek JuriÖzel

Tüm dünyanın “Tiger King” çılgınlığının içinde olması sonsuzluk gibi görünüyor, aslında Netflix belgesel dizisi yalnızca 2020’de yayınlandı. Şimdi gerçek hayattaki bir olay örgüsü yaklaşıyor gibi görünüyor: Carole Baskin’in eski kocası, Öldüğü sanılan, muhtemelen Kosta Rika’da canlı ve tekmelerken görüldü.

Benim için bu haber aynı zamanda nasıl bir karmaşaya sürükleneceğimiz hakkında hiçbir fikrimizin olmadığı ilk tecrit zamanına dair hoş bir nostalji duygusu uyandırdı. Her neyse, bu haberden sonra üçüncü bir bölüm için hazır olurdum, ancak itiraf etmeliyim ki Çılgın Koca Kedi Kadın’ın masumiyetine ille de inanmadım – trajik ana karakter Joe Exotic, Carole Baskin’in bu konuda kararlıydı. milyoner Don Lewis’in öldüreceği kocasıydı; 2002 yılında kayıp kişinin öldüğü ilan edildi. Tüm bunlar size çok kafa karıştırıcı geliyorsa, “Tiger King” destanını yeniden işlemek için asla geç değildir.

Helene Fischer aslında ne yapıyor?

Çoğu zaman olduğu gibi, kesin olarak bilmiyorsunuz. Geçen hafta, aday ve hemşire Ange-Bienvenue Tajo’nun sık sık “Breathless through the night” ve “şarkılarını söylediğini söylediğinde, dinleyicilerin geri kalanı “Deutschland sucht den Superstar” ı dinledikçe o da şaşırmış olabilir. Herzbeben” hastalarına. Bazı insanların sağlığının iyiye gittiğini fark etti. Diğerlerine ne olduğu söylenmeden kaldı.

Christian Seidl soruları sordu.

Anja Rützel serbest yazar ve ağırlıklı olarak televizyon ve hayvanlar hakkında yazıyor. Hafta sonu Berliner Zeitung için ünlülerin tuhaf dünyasını gözlemliyor.