Anja Rützel’in köşe yazısı: Yaşlı adamların saçmalıkları

Leila

Global Mod
Global Mod
Ev
RTL
Anja Rützel’in köşe yazısı: Yaşlı adamların saçmalıkları

Beyoncé sözde değerlerini satıyor, Paris Hilton anne oldu, Florian Silbereisen solcu bir siyasetçiyi kızdırıyor: bulvardaki o haftaydı.

Eşcinselliğe hapis cezası mı? Her neyse, asıl mesele paranın doğru olması, diye düşünüyor Beyoncé.imago

Rützel Hanım bu hafta sizi kim kızdırdı?

Bu kez iki aday var. Yıllardır performans sergilemeyen ve sahne dönüşü için Dubai’de yeni bir lüks oteli seçen Beyoncé ile başlayacağım.

Etkileyicilerin ve önemli kişilerin önündeki konser için 24 milyon dolar aldığı söyleniyor ve görünüşe göre bu onun iddia ettiği değerleri satması için uygun bir bedel: Beyoncé defalarca LGBTQ topluluğunu destekleme sözü vermişti, son albümü “Rönesans” o diğer şeylerin yanı sıra, Dubai’de cinselliği nedeniyle en az bir hapis cezasından korkmak zorunda kalacak olan eşcinsel amcasına adanmıştır. Bu mekanı açıklayacak beklenmedik bir dönüş bekledim ama gelmedi.

Ve ikinci öfkeli kim?

Dieter Bohlen. Deutschland sucht den Superstar jürisine döndükten sonra sürekli, gereksiz hakaretlerini bırakmasını beklemiyordum ama RTL akış sitesinde geçen Çarşamba günkü bölümü önizlediğimde, bu yanılsamalara rağmen olumsuz bir şekilde şaşırdım: Aday Jill Lange , çeşitli çöp TV kur yapma formatlarından bilinen, Bohlen tarafından “Normal bir şey yaptın mı, yoksa yeni mezun oldun ve kendini kandırmaya mı izin verdin?” Sorusuyla rahatsız edildi ve diğerleri daha kalitesiz saldırılar yaptı. RTL için de gerçek bir iflas ilanı: Yayıncı, halk protestolarının ardından televizyon versiyonunun en kötü bölümünü kesti, ancak daha önce Bohlen’in yaşlı adam gevezeliklerinin komik ve yayınlanabilir olduğunu düşünüyordu.

Shakira, eski erkek arkadaşı Piqué'ye karşı:

Shakira, eski erkek arkadaşı Piqué’ye karşı: “Rolex’i Casio’yla takas ettin”

Telafi etmek için, sizi neşelendiren olumlu ünlü haberleri de oldu mu?

Evet ve yin-yang adaletini iki şekilde dengelemek: Anne olduğunu bir Instagram gönderisiyle şaşırtıcı bir şekilde duyuran Paris Hilton için mutluydum. Başparmağına kenetlenmiş minik bebek parmakları olan bir elin fotoğrafının yanına “Zaten ölçüsüz seviliyorsunuz” yazdı. Paris ve kocası taşıyıcı annelik yoluyla ebeveyn oldular ve onun çok sevecen bir anne olacağına dair her türlü güvenim var. Ve böylece belki de kendi çocukluğunda acı verici bir şekilde yaşanan pek çok şey iyileşebilir.

Anja Rützel ve köpek Juri

Anja Rützel ve köpek JuriÖzel

İkinci pozitif ünlü kim?

Julia Fox bir TikTok gönderisiyle beni kazandı. Kanye West ile (uzun süredir devam eden) ilişkisinden bu yana aktris hakkında ne yapacağımdan emin değildim, ama şimdi, bir oda turunda, New York’taki şaşırtıcı derecede darmadağın dairesini o kadar yatıştırıcı bir dürüstlükle gösterdi ki, ona kötü şöhretli dedim. hemen kalbimde slob. “Bunun için yağlarımı alacağımı biliyorum” diye yazdı. “Ama umarım birileri bunu görür ve ‘Tamam, belki karşılaştırırsak iyi yapabilirim’ der.” Fox’un net servetinin 30 milyon dolar olduğu tahmin edilse de Manhattan’da olabilir ama çok daha ayakları yere basan biri. insanın hayal edebileceğinden daha fazla. Videoda dairesinde bir fare bile olduğunu söylüyor ve bu yararlı: çünkü geceleri saklandığı yerden çıkıyor ve Fox’un küçük oğlu Valentino’nun yemek yerken yere saçtığı kırıntıları yiyor.

Helene Fischer aslında ne yapıyor?

Umarım eski sevgilisi Florian Silbereisen ile iyi konuşur. Ocak ortasında, MDR veda şovunda Schlager meslektaşı Jürgen Drews için Klaus-Lage hiti “1000 und 1 Nacht” ın bir satırını değiştirmişti ve Bundestag Diether’in eski solcu üyesi olan söz yazarı tarafından yazıldı. Dehm, çünkü onun metni “berbat” olmuştu. Silbereisen “Hatırlıyor musun, Kızılderilileri oynadık” yerine “Hatırlıyor musun, birlikte oynadık” şarkısını söyledi – muhtemelen bu aşağılayıcı tabiri yerli kabilelerin üyeleri için tekrarlamak istemediği için. Dehm ve adaşı Bohlen farklı görse de: Başkalarının duygularına dikkat etmek her zaman iyi bir fikirdir.

Christian Seidl soruları sordu.

Anja Rützel serbest yazar ve ağırlıklı olarak televizyon ve hayvanlar hakkında yazıyor. Hafta sonu Berliner Zeitung için ünlülerin tuhaf dünyasını gözlemliyor.