Anja Rützel’in köşe yazısı: Kusursuz bir inat oluşturun

Leila

Global Mod
Global Mod
Ev
panorama
Anja Rützel’in köşe yazısı: Kusursuz bir inat oluşturun

Heidi Klum eleştirilemeyeceğini düşünüyor, Rihanna vücut hareketi yapıyor ve Jane Fonda yanlış davranıyor: Anja Rützel ile bulvarda bir hafta.

Fonda, Viyana’da köşe yazarımıza “onu daha çok sevmesi için gereksiz bir neden” verdi.APA

Rützel Hanım bu hafta sizi kim kızdırdı?

Heidi Klum. Veya: Yeni sezonun ilk bölümü olan “Germany’s Next Topmodel”e kendisini eleştirenlere karşı ayrıntılı bir savunma konuşmasıyla başladığında ilk başta hemen sinirleneceğimi düşünmüştüm ama sonra aslında her şeyden önce gülmek zorunda kaldım – “Hayır” cümlesi ayakkabılar burada yapılır Ansawed” gerçekten çok komik. Klum bununla, bir önceki adayın mankenlerin podyumda yüksek topuklu ayakkabılarından kaymaları için ayaklarına krem sürdüklerinin söylendiği iddiasını çürütmek istedi. Klum’un açıklamalarından sonra artık şunu biliyorum: Eğer biri defilede denk gelmesi zor giysiler giyiyorsa bu sadece tasarımcıların suçu, adaylar olumsuz gösteriliyorsa bundan kendileri sorumlu, Saint Heidi ise. eleştirinin ötesinde. Önümüzdeki haftalarda “GNTM”de pratikte nasıl görüneceğini görelim.

Siz de Pazar gecesi Rihanna’nın Superbowl’daki devre arası şovunu izlemek için uyumadınız mı?

O değil, benim için ancak kapsamlı depolama uykusuyla mümkün olabilirdi. Ama tabii ki Pazartesi sabahı kahve içerken performansını hemen izledim ve Twitter’daki ilk yıldırım analizlerini hemen yeniden yaptım. Özellikle parlak kırmızı kıyafeti içindeki Rihanna’nın döllenmeye hazır bir yumurta hücresini temsil etmek istediği, etrafında koşuşturan beyaz giyimli dansçıların ise sperm ırkını sembolize etmesi gerektiği yorumunu beğendim. Bu kulağa cüretkar geliyor, ancak elbette Rihanna’nın performansı sırasında önce bebeğini sunması ve ardından tekrar hamile olduğunu doğrulaması gerçeğiyle çok iyi giderdi.

Jane Fonda, müteahhit Richard “Mörtel” Lugner’in daveti üzerine Viyana Opera Balosu’na katıldı, ancak daha sonra eğlenceli bir şekilde inatçı davrandı. Ne oluyordu?

Benim için bu performansla Jane Fonda, onu sevmek için gereksiz bir neden daha sağladı. Lugner geleneksel olarak opera balosuna, konuğu olarak Sophia Loren ve Pamela Anderson da dahil olmak üzere göz alıcı bir kadın arkadaşın getirilmesinden hoşlanır. Fonda şimdi çok mükemmel bir şekilde parayı kabul edebileceğinizi ancak yine de itibarınızı koruyabileceğinizi gösterdi. Lugner’la hiçbir koşulda vals yapmayacağını, yapay omzunun, iki yapay kalça ekleminin ve iki yapay dizinin buna izin vermeyeceğini önceden açıkça belirtmişti. Viyana’ya vardığında, valizinde sadece pantolonu olduğu için önce bir elbise ödünç almak zorunda kaldı: Fonda yanlışlıkla bunun bir dans etkinliği değil de operada bir akşam olduğunu varsaymıştı. Bir basın toplantısında, balo etrafında gösteri yapan iklim aktivistleriyle dayanışma gösterdi. “Bilimi dinliyorum, bir iklim felaketiyle karşı karşıyayız” dedi. Neden geldi? Fonda, “İyi maaş alıyorum ve paraya ihtiyacım var,” diye açıkladı ve bu açıklığı çok ilham verici buldum.

Meghan Fox ve Machine Gun Kelly ayrılmak üzere olabilir, daha fazlasını biliyor musunuz?

Konuyu hala biraz kafa karıştırıcı buluyorum. Ama Fox’un önce paylaştığı tüm Instagram fotoğraflarını silmesi ve ardından sürekli olarak profillerini temizlemesi hoşuma gitti. Hesabını tamamen kapatmadan kısa bir süre önce yalnızca üç kişiyi takip etti: Eminem, Harry Styles ve Timothée Chalamet. Bu takipçi temizliğini yapmayı düşünüyorum ama Eminem’i cana yakın, biraz şaşı olan Rey adında bir tazı ile değiştirirdim.

Helene Fischer aslında ne yapıyor?

Rihanna’dan ilham aldığını ve şimdi de anlamlı bir dans koreosu tasarladığını kuvvetle varsayıyorum. Ne de olsa vücutta döllenmenin yanı sıra dans edebileceğiniz başka süreçler de var. Sindirim olmak zorunda değil.

Christian Seidl soruları sordu.

Anja Rützel serbest yazar ve ağırlıklı olarak televizyon ve hayvanlar hakkında yazıyor. Hafta sonu Berliner Zeitung için ünlülerin tuhaf dünyasını gözlemliyor.