Amber Heard’ün asistanı konuştu: “Onda hiç morluk görmedim”

Leila

Global Mod
Global Mod
Olaylı bir biçimde boşanmalarına karşın hala uyuşmazlık yaşayan Johnny Depp ve Amber Heard cephesinden yeni haber var. Heard’ün eski şahsi asistanı ünlü oyuncu hakkında şaşırtan açıklamalarda bulundu.

35 yaşındaki Amerikalı oyuncu Amber Heard, 2015-2017 yılları içinde evli kaldığı ünlü aktör Johnny Depp’ten şiddet gördüğü argümanıyla boşanma davası açmıştı. Boşanmalarının akabinde 58 yaşındaki Depp, kendisine iftira attığını tez ettiği eski eşi Heard’e 50 milyon dolarlık dava açmıştı.

Davayı kaybeden Depp, bu olayın akabinde Hollywood’dan da aforoz edildi. Projeleri bir bir iptal edilen Amerikalı oyuncunun mesleği ve kamuoyu önündeki imajı önemli biçimde sarsıldı.

Johnny Depp

Bunun üzerine Heard da, Depp’e 100 milyon dolarlık yeni bir davayla karşılık verdi. Daily Mail’in haberine nazaran, davanın birinci duruşması 12 Nisan’da Virginia, ABD’deki bir mahkemede görüldü.

2012 ve 2015 yılları içinde Amber Heard’ün şahsi asistanlığını yapan Kate James de davada şahit olarak dinlendi ve şaşırtan açıklamalarda bulundu.

ÖFKELİ, TACİZKAR, KISKANÇ BİR PROFİL…

şahsi asistanının söylemiş olduklerine bakılırsa Amber Heard pek problemli bir karakter. Depp’in avukatları tarafınca sorgulanan James, Heard’ün “öfkelendiğinde gözünün karardığını, etrafındaki hiç bir şeyi fark etmediğini” söylemiş oldu.

James, tabiri sırasında aktrisin üzerinde hiç kesik, morluk ya da yara izi görmediğini söylemiş oldu. Ünlü oyuncuyu mor gözlerle yahut başından kopmuş saç yığınlarıyla “hiç” görmediğini belirtti. Heard ise Depp tarafınca hem fizikî tıpkı vakitte ruhsal taarruza uğradığını tez ediyordu. Hatta internette yüzünün darp edilmiş hallerini paylaşmıştı.

James ayrıyeten işlerinden birinin, Depp’in görmesini istemediği için Heard’ün ortasında bulunduğu mecmuaların iki kopyasını alıp garajda saklamak olduğunu anlattı.

James, Heard’ün ona nasıl “telefonda bağırdığını” ve onu “gece gündüz taciz edici mesajlara” maruz bıraktığını da şu sözlerle aktardı: “Gecenin bir yarısı, sanırım saat 2 ile 4 içinde ileti yağmuru başlıyordu. Hepsi tutarsız, hiç biri mantıklı değil, yalnızca saldıracak birini arıyordu. Bu yaptığının görünür bir sebebi de yoktu.”

Bir defasında artırım istemek için işvereni Heard’le konuşan James, ünlü aktrisin bir daha öfkeden meczuba döndüğünü söylemiş oldu: “Sandalyesinden fırladı, yüzünü yüzümden on santim uzağa koydu ve bana istediğim maaşı istemeye nasıl cüret ettiğimi söylemiş oldu. Ve daha sonra yüzüme tükürdü. İstediğim maaş çok makuldü.”

“HERKESLE ORTASI BOZUK” TEZİ

James’e nazaran, Heard, kız kardeşi Whitney’e de kaba davrandı ve Heard’ün kendi annesinin de ona berbat davrandığı için aktristen “korktuğunu” sav etti.

Eski asistanı, Heard’ün reçeteli ilaçlar ve uyuşturucu kullandığını ve kimilerinin yan tesirlerinin oyuncuyu “manik bir döneme” soktuğunu tez etti. Heard’ün sarhoş olunca da daha doğuşçu ve küfürbaz biri haline geldiğini anlattı.

Depp hakkındaki izlenimi sorulduğunda James, onun “huzurlu, neredeyse utangaç, hayli sessiz, tam bir Güney beyefendisi” olduğunu söylemiş oldu: “Depp’le sohbet ediyordum lakin Amber onunla konuştuğumu gördüğünde çabucak durmamı yoksa bana ziyan vereceğini söylerdi” kelamlarıyla şaşırtan argümanlarda bulundu.

Heard’ün Depp’in kendisine vurduğunu söyleyip söylemediği sorulduğunda James, “hayır” dedi. Ayrıyeten, Depp’in dairesinde de rastgele bir hasar görmediğini kelamlarına ekledi.

Son açılan davada çabucak hemen katılaşan bir karar çıkmadı, duruşmanın toplamda 6 ila 7 hafta sürmesi bekleniyor.