Moulin Rouge sinemasının yıldızı bir daha evlendi

Leila

Global Mod
Global Mod
“Trainspotting” ve “Moulin Rouge” üzere sinemalarla tanınan ünlü oyuncu Ewan McGregor, 37 yaşındaki aktris kız arkadaşı Mary Elizabeth Winstead ile evlendi.

51 yaşındaki İskoçyalı oyuncu Ewan McGregor’un, Amerikalı kız arkadaşı Mary Elizabeth Winstead ile Los Angeles’ta gerçekleşen mütevazı bir açık hava merasimiyle evlendiği duyuruldu. Çiftin 2021 yılında dünyaya gelen erkek bir bebekleri de bulunuyor.

Daily Mail’in haberine nazaran, çiftin düğününe katılan bir yakını, “Aile ve yakın arkadaşlar içinde küçük bir düğündü. Açık hava merasimi yaptılar. Hoş ve neşeliydi” dedi.

Mary Elizabeth Winstead, Ewan McGregor…

McGregor ve Winstead, 2016 yılında Fargo dizisinin setinde tanıştılar. Öncesinde McGregor, Konuta Mavrakis ile evliydi. Çift, 22 yıllık evliliğin akabinde 2017’de ayrıldılar ve boşanmaları Ağustos 2020’de sonuçlandı. Winstead ise 2010 ve 2017 yılları içinde Riley Stearns ile evli kaldı.

2020’de Winstead, birinci evliliğinin sona ermesinden daha sonra Glamour UK’ye, “Birkaç yıl evvel boşandım, bu benim için korkutucu, çılgın bir şeydi zira 18 yaşımdan beri birebir bireyle beraberydim. Tek bildiğim buydu.”

“yaşamımda birinci kere bir yetişkin olarak nitekim yeni başlıyordum. Bu benim için büyük bir dönüm noktasıydı, değişmekle sorun yaşamamak, değişimin güzel bir şey olduğunu ve bu değişimin sizi nereye götüreceğini bilmemenin de sorun olmadığını kabul etmek de…” dedi.