En İyi Android FPS Oyunları- 2022

Bakec

New member
1-Call of Duty

Puanı: 4,5

Geliştiricisi: Activision Publishing, Inc.

Yükleme Sayısı: 50 milyon +

Boyutu: 78 MB

Gereken Android Sürümü: 4.3 ve sonrası

Play Store’daki en iyi ve en kötü yorum

Son zamanlarda oynatırım en iyi oyun beklediğinize deydi şuan başka hiçbir oyun oynamıyorum 🥳😄

Oyunları istedikleri gibi yönetiyorlar oyunu 131 seviye 46 kademede bıraktım hile var. Oyun tamamen para üzerine kurulu. Oynayan arkadaşlara tavsiyem zaman harcamasınlar. Yazık.🗣

Call of Duty Android İndir

2- Critical Ops

Puanı: 4,3

Geliştiricisi: Critical Force Ltd.

Boyutu: 76 MB

Gereken Android Sürümü: 4.4 ve sonrası

Süper bir oyun silah skinleri çok güzel beğendim bazı insanlarla oynanıyor. Süper bir oyun. Winterfest 2019 çok güzel olmuş ellerinize sağlık. CRITICAL FORCE CRITICAL OPS. He bu arada internetli ama SÜPER BİR OYUN bu oyunu bence yükleyin yer kaplamaz güvenli. Sağolun var olun CRITICAL FORCE…… Eminim puanınız 100 olacak tır… Yeni gelen çarkı felekte güzel süper muhteşem … Arkadaşlar ben memnunum gerisi size kalmış. BAKIN BEYENECEK SİNİZ…

Modaratör arkadaşlara duyurulur. Çarkıfelek 1200 lira para harcadım resmen ayarlamışsınız üst üste 1 avatar 3 tane dandik kutu çıktı. Adaletli neden yapmadınız resmen ayarlamış. Kaç ay altın biriktirmek için uğraşıyoruz madem ayarladınız dandik cikmasinı bari 1 tane ya insan güzel skin çıkartır bu kadar adaletsizlik olmaz. yazıklar olsun kim ayarlamışsa o çarkıfeleği!!!!!!!!

Critical Ops Android İndir

3-Dead Effect 2

Puanı: 4,3

Geliştiricisi: App Holdings

Yükleme Sayısı: 5 milyon +

Boyutu: 21 MB

Gereken Android Sürümü: 4.1 ve sonrası

Bu oyunu 1yıldır oynuyorum bir eksi sadece türkçe dil desteği yok yinede güzel. Bu oyunu kötü konuşana şöyle lafım var yok oyun donuyor yok siyah ekran olmuşta yok oyundan atıyomuş, atmayın lan yalancılar benim tablette 1gb ram var bide 4.4.4 sürümlü tablete yükledim donma kasma falan yok tek sıkıntısı oyuna geç girmesi sonra bir arkadaşa telefonun j7 core 2gb ram hafızası 16 gb grafikli ultra yaptı azıcık kasıyor. Hadi benden bu kadar unutmayın siz kotu yorumlara inanmayın ve yükleyin tavsiye ederim.

Arkadaş ilk başta güzelde bir kaç görevi bitirdikten sonra oyun oynanmıyor çok zor bi hale geliyor hem Türkçe olmadığı için yeni açılan bir çok öğe den bir şey anlaşılmıyor düzeltilmesi gerek aksi takdirde muhteşem bir FPS oyunu.

4-Dead Trigger 2

Puanı: 4,6

Geliştiricisi: MADFINGER Games

Boyutu: Cihaza göre değişiyor

Oyunu çok sevdim nedenlerinden biride çok güzel görevleri var fakat panzer ile karşılaştığımda panzer’in heryerine vurduğum halde panzer ölmüyor lütfen bossların canını biraz azaltın

Bölüm oynamak için 15 dk bekliyorsunuz. Hele gelişmeler… Arkadaş bir gelişme için 2 gün beklemek ne yaaaa

Dead Trigger 2 Android İndir

5- Guns of Boom- Online Shooter

Puanı: 4,2

Geliştiricisi: Game Insight

Boyutu: 39 MB

Gereken Android Sürümü: 5.0 ve sonrası

Game Insight’ ın bir numaralı oyunu. Gods of boom rekorlar kırıyor. Bu PvP oyun gerçekten kendine özgü, eşi benzeri olmayan bir oyun. Son güncellemelerle beraber çok daha güzel oldu ancak ufak tefek (eşyaların içinden geçme) buglar kaldırılırsa oyun çok daha güzel olacak. Teşekkürler “GAME INSIGHT”.

“Silahlar çok pahalı” bunu 2018 in şubatında beş yıldız vererek yazmışım şimdi tekrar indirdim ve sorunun sadece silahlar olmadığını gördüm P2W bu oyun. oynamayın.

Guns of Boom- Online Shooter Android İndir

6- Hitman Suikastçi

Puanı: 4,5

Geliştiricisi: SQUARE ENIX Ltd

Yükleme Sayısı: 10 milyon +

Boyutu: 28 MB

Süper bir oyun oyunun grafiklerinden tutun ateş etme efektine kadar her şey harika olmuş deneyin kesinlikle pişman olmayacaksınız…

Oyun hep aynı haritada ve sürekli aynı mantık düzeyinde ilerliyor daha farklı haritalar ve daha farklı oyun modları eklenmeli.