“Dört aydır yaşam belirtisi yok”

Leila

Global Mod
Global Mod
Ev
panorama
Nadja Abd el Farrag için endişe: “Dört aydır yaşam belirtisi yok”

Dieter Bohlen’in eski ortağı görünüşe göre birkaç aydır saklanıyor. Bir arkadaşı şimdi bir yardım çağrısı yayınladı.

Anne Vorvorringer

Onun için hiçbir zaman kolay olmadı: Nadja Abd el Farrag, 2018'de Hamburg Limanı'nda bir fotoğraf çekiminde.

Onun için hiçbir zaman kolay olmadı: Nadja Abd el Farrag, 2018’de Hamburg Limanı’nda bir fotoğraf çekiminde.Chris Emil/imago

Çoğu kişi için, her zaman Dieter Bohlen’in eski sevgilisi olacak – kendini pop titanı ilan edenle ilişkisi 20 yıldan daha uzun bir süre önce olmasına rağmen. Ebedi “Naddel” olan Hamburg’da dünyaya gelen Nadja Abd el Farrag, bugün 58 yaşında ve her zaman arkadaşlarını ve hayranlarını büyük endişelendiriyor. Yani şu anda da.

Mart ayının başında sunucu ve şarkıcı, bir yıllık aradan sonra Instagram’da tekrar konuştu. Siyah bir Haberin Detayları üzerine, “sahte hesabıyla hep aynı kişi tarafından taciz edilmeden” artık bir doğum günü gönderisi bile yayınlayamayacağını yazdı. Bazı insanlar kendi hayatlarına bakmalı, özellikle de ellerinizde bu kadar “pislik” varken, “sahte hesabı olan hanımefendi gibi”.

Bayanın kim olduğu belli değildi. Gönderi, şifreli bir “daha fazlası yakında” ile sona erdi. Bu duyuruyu Perşembe günü Abd el Farrag’ın bir arkadaşının resmi hesabında yayınladığı bir açıklama izledi. Kendisini Daniel olarak tanıtır ve ortak bir fotoğraf hakkında şunları yazar: “Herkes Nadja’nın yanındaki adamın kim olduğunu sordu. Ben Daniel, 2022’nin başından beri Nadja’nın profilini yönetiyorum.”

Nadja Abd el Farrag ona çok iyi bir dost olmuştur ama ne yazık ki yaşadığı olumsuz deneyimler yüzünden artık dost-düşman ayrımı yapamamaktadır. “Bu noktada Nadja’nın kişisel durumuna girmek istemiyorum. Çok özel” dedi. “Yalnızca şu kadar: Nadja son yıllarda sözde danışmanları tarafından tamamen kazıklanmış ve kazıklanmıştır. Şimdi tüm bunları inceledik ve bu insanları sorumlu tutmak için avukatlar ve mahkemeler bununla ilgilenecek.”

Nadja Abd el Farrag hayranları onu Hamburg’da görmek istiyor

Arkadaş, Facebook ve Instagram’daki sahte profil için Kasım 2022’den itibaren Hamburg polisinde bir Haber ve dosya olduğunu da yazıyor. Bahsedilen bayan, Abd el Farrag’ı da evinde takip ediyor. Ama bunların hiçbiri bir öncelik değil, Daniel açıklamasını bitiriyor ve bir tür yardım çığlığı gönderiyor: “Ben, hayır, sadece ben değil, bizimle iletişime geçmeni istiyoruz. Aylardır senden iz yok. Size kızgın değiliz ve sizi yargılamıyoruz, sadece bizimle iletişime geçmenizi istiyoruz, geri kalan her şeyi biz hallederiz. Senin için buradayız. Hakkınız olanı almanızı sağlayacağız.” “Dört aydır sizden yaşam belirtisi yok. Lütfen bizimle iletişime geçin! We miss you”, Daniel, Jalo, Andreas, Mareike, Kerstin, Micha, Jason ve Kev isimleriyle bitiyor.

Öğleden sonra gönderi altında bir dizi ilgili yorum toplanmıştı. Bazı kullanıcılar Abd el Farrag’ı Hamburg’un St. Georg semtindeki ünlü bir alışveriş caddesinde görmüş olmak istiyor. Berlinli şovmen Julian FM Stoeckel, “Kulağa pek iyi gelmiyor” yazdı ve ağlayan bir emoji koydu.

58 yaşındaki hakkında en son bilinenler: 2020 yılında Abd el Farrag, Kuzey Denizi’ndeki Dangast tatil beldesinde yaşıyor ve garsonluk yapıyordu. Uzun süredir inzivada yaşıyordu. Mevcut açıklamaya göre, onunla ilgili endişelerin azalmaması gerekiyor.