Bulvardaki hafta: alt desenli ürün yelpazesi

Leila

Global Mod
Global Mod
Ev
panorama
Bulvardaki hafta: alt desenli ürün yelpazesi

Ed Sheeran hayatının işini planlıyor, Gwyneth Paltrow bir kayak kazası geçiriyor ve Georgina Fleur’un Dubai’deki yeni eviyle hiçbir sorunu yok. Ve Helene Fischer?

Ed Sheeran: Ölümünden sonra insanların onun hakkında ne düşüneceğinden endişe ediyor ve ölümünden sonra çıkacak bir albüm kaydetmek istiyor.iImages/imago

Rützel Hanım bu hafta sizi kim kızdırdı?

Georgina Fleur, birinci sınıf bir çöp TV oyuncusu. “Yıldızların Yazlık Evi” dizisinden tanınan, çöp TV kolerik Kubilay Özdemir ile birlikte sahip olduğu küçük kızını doğumdan sonra büyük ölçüde sosyal medyadan uzak tutması başta beni olumlu yönde şaşırttı. Çocuğun adından da söz edilmedi, bunun yerine Georgina kızından “öl bebeğim” diye söz etti, ki bunu oldukça çekici buldum.

Ancak şimdi, şu anda Dubai’de ikamet eden Trashine, şu anda 1,5 yaşında olan kızı için kendi Instagram hesabını kurdu ve bu, uygun şekilde korkunç bir ad olan ‘thebabyfromdubai’ ile devam ediyor. Şimdiye kadarki tek fotoğrafta, çocuk sahilde büyük bir güneş şapkası ve omuzdan askılı bir mayo giymiş olarak görülüyor. Böylece Georgina Fleur, etkileyici iki klasik cehalet noktasını birleştiriyor: Dubai’nin insan hakları açısından yaşamak için tamamen güvenli bir yer olarak yüceltilmesi ve bu tür bebek ve çocuk fotoğraflarının sonuçlanabileceği tüm kötü kanalların cömertçe saklanması.

Anja Rützel ve köpek Juri

Anja Rützel ve köpek JuriÖzel

İngiliz müzisyen Ed Sheeran ise sadece bugün insanların onun hakkında ne düşündüğünü merak etmekle kalmıyor, aynı zamanda onun nasıl algılandığını etkilemek için ancak ölümünden sonra çıkabilecek bir albüm kaydetmek istiyor. bir müzisyen, kendisi artık orada olmadığında olur.

Bu amaçla kasıtlı olarak bir araya getirilmiş bu açık sanatsal miras fikrini gerçekten güzel ve dokunaklı bulduğumu itiraf etmeliyim. Ben kendim, vefat ettikten sonra çeşitli insanlara verilmek üzere öfke ve öfke mektupları bırakmayı daha çok düşünürdüm, ama yaşlandım ve daha yumuşak oldum ve bu fikirden vazgeçtim. Ed Sheeran geçenlerde bir röportajda Rolling Stone’a beş albüm daha planladığını söyledi: yaşamı boyunca düzenli olarak yayınlanan dördü ve takip ettiğini söyledi. Bunun için çok zaman ayırmak ve ara sıra yeni bir şarkı eklemek istiyor, “böylece hayatımın geri kalanı için mükemmel olsun”. Vasiyetinde, nasıl ve ne zaman yayınlanacağını zaten belirlemiştir.

Gwyneth Paltrow şu anda Utah’ta yedi yıl önce 76 yaşındaki bir çocuğa kayak pistinde vurduğu iddiasıyla yargılanıyor. Ancak bu davada kimin mağdur, kimin fail olduğu tam olarak belli değil gibi görünüyor.

Kuşkusuz, duruşma, Paltrow’un mucizevi yeşim taşı ve kuvars vajinal yumurtaları ve kişisel vajinal kokusuyla potansiyel olarak patlayıcı kokulu mumları sattığı iddiasıyla yargıçla karşı karşıya kaldığı önceki birkaç dava kadar tuhaf değil – şüpheli bir ürün yelpazesinden anlaşılabilir. belirli bir olumsuz model. Pistten düşme hala ilginç: Paltrow’un kurbanı olduğu iddia edilen kişi 300.000 $ tazminat talep ediyor, ancak Şubat 2016’da meydana gelen ve adamın diğer şeylerin yanı sıra kırık kaburgalar ve kırıklar yaşadığını iddia ettiği düşüşün sorumlusu da olabilir. bir beyin hasarı. En azından aktrisin avukatı böyle ifade etti, emekli göz doktoru bunun yerine yokuşlarda Paltrow’u takip etti ve kaçınma manevrası sırasında düştü. 76 yaşındaki hastayı tedavi eden bir nöropsikolog da hastasının olaya “takıntılı” olduğunu söyledi. Paltrow, duruma daha fazla ışık tutmak için oturumun ilerleyen günlerinde bizzat tanık kürsüsüne çağrılabilir. Her zaman olduğu gibi, bizi izlemeye devam edeceğiz.

Helene Fischer aslında ne yapıyor?

Ne yazık ki, bir kez olsun biliyoruz: yaklaşan turnesi için provalar sırasında bir kaburga kemiğini kırdı ve bu nedenle Bremen ve Köln’deki konserlerini ertelemek zorunda kaldı. Yani bu noktada şaka değil: Geçmiş olsun!

Christian Seidl soruları sordu.

Anja Rützel serbest yazar ve ağırlıklı olarak televizyon ve hayvanlar hakkında yazıyor. Hafta sonu Berliner Zeitung için ünlülerin tuhaf dünyasını gözlemliyor.